پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس و هيأت همراه، بهره برداري از پروژه افزايش ظرفيت پست فوق توزيع ۲۰/۶۶ کیلوولت داراب رسماً آغاز شد.

 به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومي شرکت برق منطقه ای فارس، شاپور رستمي معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، احداث پروژه هاي برق رساني در سطح استان  های فارس و بوشهر را مهم خواند و  گفت: صنعت برق به عنوان صنعت زیر بنایی محسوب می شود و شرکت برق منطقه ای فارس در  این راستا پروژه های مهمی را در هفته دولت اجرا و مورد بهره برداری و افتتاح قرار داده است.

وی در ادامه از مسئولین و متخصصین  برق فارس درخصوص  اجرای پرو ژه های برق رسانی  تقدیر کرد.

در ادامه این مراسم يدالله حقيقي معاون طرح و توسعه برق فارس نیز با گرامی داشت هفته دولت گفت: با تلاش کارکنان برق فارس در سال گذشته در منطقه داراب با کمبود برق مواجه نبودیم و هیچ گونه خاموشی رخ نداد و افتتاح این پروژه شرايط مناسبي را در جهت تأمين برق پايدار و مطمئن در این  منطقه فراهم خواهد آورد.

حقیقی در ادامه افزود: شركت برق منطقه اي فارس به ميمنت هفته دولت  تدبیر و امید  امسال در راستاي تحقق اهداف وزارت نيرو ۱۹ پروژه برق‌رساني در سطح استان هاي فارس و بوشهر با صرف هزينه ۶۹ ميليارد و ۲۲۰ ميلون تومان مورد افتتاح و بهره برداري قرار داد که یقینا با اجرای پروژه های مزبور بطور مستقیم و غیر مستقیم مشاغل بسیاری را در مناطق مختلف استان ایجاد کرده است.

معاون طرح و توسعه برق فارس پروژه افزایش ظرفیت پست فوق توزیع داراب را اقدامی مهم و اساسی در راستای تامین برق مطمئن و پایدار در منطقه داراب  دانست و گفت :  پروژه مزبور با  افزایش ظرفیت ترانسفورماتور و نصب ۶ دستگاه تابلوی ۲۰ کیلوولت و صرف هزینه ۱ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان به اتمام رسید.

معاون طرح و توسعه برق فارس در پايان سخنان خود از آغاز عمليات اجرايي همزمان ۶ پروژه مهم برق‌رساني در سطح استان هاي فارس و بوشهر با اعتبار ۴۳ ميليارد و ۳۵۰ ميليون تومان خبر داد.

گفتني است در مراسم ياد شده، عبدالرضا قاسم پور فرماندار داراب و جمعي از اعضاي شوراي شهر و مسئولين و مقامات محلي حضور داشتند.

انتهای پیام/ سجاد بنام