پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

شرکت برق فارس در ارزيابي عملکرد دستگاه‌های اجرائی استان فارس در سال ۱۳۹۵ در بعد شاخص های عمومی، در زمره دستگاه‌های برتر قرار گرفت.

عبدالعزیز کریمی

 به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس، مدير دفتر مدیریت استراتژيك و بهره وری در خصوص اين دوره از ارزيابي ها خاطر نشان كرد : خوشبختانه شركت برق منطقه اي فارس با همت ، تلاش و مشاركت كاركنان صديق و خدوم خود توانست به نحو مطلوب و اثر بخش ظاهرشده و عملكرد خود را ارائه نماید و این بار نیز همچون چند سال گذشته موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجائی استان شود.

مهندس محمد امين شرقي در ادامه با بيان اين مطلب كه ارزيابي ها هرساله توسط سازمان برنامه و بودجه  انجام مي پذيرد اظهار داشت : همه ساله با هدف بهبود و اصلاح نظام اداري ، ارزيابي مربوطه تحت عنوان جشنواره شهيد رجايي انجام و دستگاه ها بر اساس محورها و شاخص های معین شده ای مورد نظارت قرار می گیرند که اینبار نیز شركت برق منطقه اي فارس توانست با ارائه مستندات لازم ، به رتبه هاي قابل قبول و مناسبی دست یابد .

مدير دفتر مدیریت استراتژيك و بهره وری برق فارس ضمن تشکر از مدیرعامل و معاونین شرکت که با سیاست گذاری و اقدامات موثر خود تاثیر بسزائی را در کسب این رتبه داشته اند از کلیه کارکنان شرکت که با پیگیری مستمر و متعهدانه توانستند زمینه این موفقیت را برای شرکت فراهم آورند تقدیر و تشکر کرد و در پایان خواستار تلاش بیشتر به منظور حفظ وضعیت موجود و ارتقاء بیشتر جایگاه شرکت شد .

وی در پایان افزود : حفظ این امتیاز و رتبه بسیار مشکل است و قطعا تلاش مضاعف همکاران را می طلبد .

شایان ذکر است لوح تقدیر موفقیت مزبور که به امضاء آقایان سید محمد علی افشانی استاندار محترم فارس و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی استان و ساسان تاجگردون ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان رسیده است طی مراسمی در استانداری فارس به مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس اعطا شد.