پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

برای اولین بار یک تیم تنیس روی میز از استان کهگیلویه و بویر احمد در مسابقات لیگ دسته اول کشور شرکت کرد که نتایج قابل قبولی نیز به دست آورد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج؛ تیم پینگ پنگ نوجوانان و جوانان قصر آبی دنای یاسوج در مسابقات پینگ پنگ لیگ دسته یک کشور حضور یافت و با شایستگی توانست  به مرحله حذفی این مسابقات صعود کند.

بر اساس این گزارش، این مسابقات در اراک  برگزار شد و تیم قصر آبی دنای یاسوج در اولین تجربه تیم های کهگیلویه و بویراحمدی به جمع ۱۶ تیم صعود کننده به مرحله حذفی رسید.

پیمان خضوعی، مرد سال های دور تنیس روی میز استان کهگیلویه و بویراحمد مربیگری تیم قصر دنای یاسوج را بر عهده دارد.

خضوعی در گفت و گو با ریواس جنوب ابراز امیدواری کرد در سال آینده با برنامه ریزی بهتر جواز حضور تیمی از کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر  به دست آید.

وی جایگاه واقعی تنیس روی میز استان را فراتر از جایگاه فعلی ارزیابی کرد و گفت با همدلی و حمایت همه جانبه و البته با تخصیص اعتبار مناسب به این حوزه می توان تنیس روی میز کهگیلویه و بویراحمد را به جایگاه اصلی خود رساند.

آرین عادل، سپهر زارع، میعاد خضوعی، فرید دوهنده و سیدامیر ملک حسینی بازیکنان پرانگیزه تیم قصر آبی دنای یاسوج هستند که در سال های آینده از آنها بیشتر خواهیم شنید.

پارک آبی خضوعی نیز اسپانسر این تیم است.

ریواس جنوب برای تنیس روی میز کهگیلویه و بویراحمد آرزوی موفقیت دارد.

انتهای پیام/ ب