پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تا الان دل کندن از تهران برایم سخت بود اما اکنون احساس خوبی در بین مردم این استان دارم، گفت: بیاید کمک کنید تا راه توسعه این استان را اشتباه نرویم.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، علی‌محمد احمدی در مراسم معارفه خود به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: به قول نظامی ها تیک آف برایم مشکل و دل کندن از تهران برایم سخت بود اما الان احساس می کنم به خانه خود بازگشتم و بسیار خوشحالم که در کنار شما برادران و خواهران دریادلم هستم.
استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد افزود:  من ناآشنا با سرزمین کهگیلویه و بویراحمد نیستم و بزرگان شما و تاریخ شما را می شناسم و امیدوارم با کمک همه شما برای خدمت در این استان سربلند شویم و پاسخ اعتماد جناب آقای دکتر رحمانی فضلی را بدهم.

احمدی ادامه داد:  این استان قابلیت های جالبی در گردشگری، آب و خاک و نفت و گاز دارد و از نظر موقعیت بین استانهای برخوردار کشور واقع شده است که به علت عدم ارتباط ارگانیک با این استانها از این ظرفیت استفاده نشد و متاسفانه تاثیر منفی هم داشت و سرمایه ها به سمت همان استان ها رفت.

وی تأکید کرد: همه با هم باید دست به دست به هم دهید تا دردی از محرومین رفع کنیم و اعتماد مردم را به نظام با خدمت تقویت کنیم.

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: خدمت شما رسیدم با همه اخلاص و  توان و نباید راه را اشتباه طی کنیم بلکه باید تلاش کنیم فرصت رشد استعدادهای مردم را فراهم کنیم.
دولت تمام تلاش خود را بکار می گیرد اما اگر از استعداد مردم استفاده نشود به جایی نمی رسند.

احمدی افزود: هم باید از بودجه دولتی استفاده کنیم هم بخش خصوصی و هم سرمایه های خارجی تا به مطلوب نظام و مردم این استان برسیم. مسیری که البته آغاز شده است و ما باید ادامه دهیم؛ در این راه از تجربیات دکتر خادمی استفاده می کنم و بخاطر خدمات خوبی که انجام داد از ایشان تشکر می کنم.

انتهای گزارش/بنام.ر