پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار فارس گفت: از تمام ظرفیت ها و امکانات در جهت توسعه، پیشرفت، عمران و آبادانی هرچه بیشتر استان استفاده خواهیم کرد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از ایرنا، اسماعیل تبادار عصر شنبه در آیین معارفه خود به عنوان استاندار جدید استان فارس که با حضور وزیر کشور در شورای اداری استان فارس برگزار شد، افزود: از جمله این ظرفیت ها، فعالان بخش خصوصی و ظرفیت های مردمی است که خواهیم کوشید تا از این ظرفیت ها نیز نهایت بهره را ببریم.

وی ادامه داد: به عنوان نماینده عالی دولت در استان فارس با عزمی راسخ و دلی لبریز از خدمت، در مسیر رونق تولید و افزایش حضور و مشارکت جوانان و زنان و رشد همه جانبه استان گام برخواهم داشت.

تبادار، ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت های سید محمد علی افشانی استاندار پیشین فارس تصریح کرد: حرکت در مسیر توسعه و دستیابی به اهداف تنها در سایه وحدت، همدلی و همراهی محقق خواهد شد و مشتاقانه در این راه قدم برخواهم داشت و باور دارم که تمام موفقیت ها تنها با حُسن تدبیر و ایثار کارگزاران به دست می آید.

استاندار فارس ادامه داد: با وجود تلاش های ارزنده ای که طی سال های گذشته و به ویژه چهار سال اخیر در استان فارس انجام گرفته است اما هنوز در برخی نقاط استان مشکلات و کاستی هایی وجود دارد که شناسایی و پیگیری این مشکلات را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار قرار خواهیم داد.

وی، حمل و نقل را از مهمترین مولفه های توسعه برشمرد و افزود: در استان فارس در سال های اخیر اقدامات خوبی در زمینه بهبود زیرساخت های حمل و نقل و توسعه راهها انجام گرفته اما برای اینکه به وضعیت مطلوب در حوزه راهها برسد نیاز به احداث یک هزار و ۸۰۰ کیلومتر آزادراه در این استان احساس می شود که این را نیز با جدیت دنبال خواهیم کرد.

تبادار اضافه کرد: در حوزه گردشگری نیز شرایط اقلیمی، فرهنگی، مذهبی و تاریخی فارس، وجود حرم مطهر شاهچراغ (ع) و آرامگاه مفاخر و بزرگانی همچون حافظ و سعدی و همچنین توانمندی ها ظرفیت های بهداشتی و درمانی این استان، همه و همه شرایطی را ایجاد کرده اند تا بتوان از این ظرفیت ها در جهت توسعه همه جانبه استان استفاده کرد.

استاندار فارس ادامه داد: با نگاهی کوتاه به انتخابات ۲۹ اردیبهشت و حضور پرشور مردم این استان در آن انتخابات و رای قاطع به دکتر روحانی می توان دریافت که مردم این استان نیز همانند مردم سایر نقاط کشور دولت تدبیر و امید و برنامه های آنرا قبول داشته و به آینده ای بهتر امیدوار هستند.

در جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران، اسماعیل تبادار به عنوان استاندار جدید فارس منصوب شد. عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با هدف شرکت در آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید فارس عصر شنبه به شیراز سفر کرد.

معاون عمرانی استانداری فارس، استاندار بوشهر، معاون عمرانی استانداری‌ بوشهر و مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور، از جمله سوابق کاری اسماعیل تبادار است.

انتهای پیام/