پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به بهانه تقدیر از کسانی که در مراسم معارفه اش شرکت کردند، اولین پیام خود را خطاب به مردم استان صادر و در آن تاکید کرد: بر خود واجب و لازم می‌دانم تا با بهره مندی از همه توان و ظرفیت‌های معنوی، علمی و ارتباطی خود زمینه رشد و تعالی این منطقه و توسعه همه جانبه آن را فراهم نموده و در این راه مقدس از هیچ تلاشی و همتی دریغ نکنم.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج؛ متن پیام علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به این شرح است؛

حمد و سپاس و ستایش خداوند بزرگ و بلند مرتبه را که بار دیگر فرصت خدمت و تلاش در گوشه‌ای دیگر از این سرزمین مقدس را به اینجانب ارزانی داشته و مهم‌تر آنکه این بار نیز حضور در یکی از استان‌های زاگرس نشین و جنوبی با مردمانی شریف، نجیب و سلحشور مقدر شده است.

استان زرخیز و سرشار از منابع عظیم طبیعی و انسانی کهگیلویه و بویراحمد همواره در مقاطع حساس و دوران مختلف انقلاب شکوهمند اسلامی حماسه ساز شده و همواره خوش درخشید.

بی شک باید حضور حماسی و مدبرانه مردمان این دیار در همه میادین و عرصه‌ها را که همواره همچون گوهری درخشان بر تارک میهن اسلامی می‌درخشد و نشان از خرد ورزی و آگاهی غیور مردان و مردان و زنان با بصیرت این دیار دارد و تحقق واقعی حکومت مردم سالاری دینی را به منصه ظهور می‌رساند، به فال نیک گرفت و بر آن صحه گذاشت و به عنوان حرکتی رو به جلو از آن یاد کرد.

پس از رای اعتماد هیئت دولت به اینجانب و واگذاری مسئولیت خطیر و سنگین نماینده ارشد دولت در استان، بر خود واجب و لازم می‌دانم تا با بهره مندی از همه توان و ظرفیت‌های معنوی، علمی و ارتباطی خود زمینه رشد و تعالی این منطقه و توسعه همه جانبه آن را فراهم نموده و در این راه مقدس از هیچ تلاشی و همتی دریغ نکنم.

در نهایت بر اساس حدیث شریف “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق”  بر خود لازم می‌دانم از همه مردم قدر شناس و فهیم استان، مسئولان دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، دستگاه قضایی، صداوسیما، اعضای شورای تامین، فرمانداران، ائمه جمعه و جماعات به ویژه امام جمعه یاسوج، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی اصحاب رسانه و خبرنگاران که در روز مراسم تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید حضور داشته‌اند و با حضور ارزشمند خود برگ زرین دیگری را رقم زدند کمال قدردانی و تشکر را داشته باشم.

از خداوند بزرگ توفیق روز افزون همه عزیزان و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی در همه عرصه‌ها را خواهانم و امیدوارم بتوانیم در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت تدبیر و امید هر روز بیش از پیش در راه خدمات رسانی صادقانه و بی منت به مردم قدر شناس استانمان موفق و موید بوده و در این مسیر ثابت قدم باشیم.