پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای اولین دیدار خود با مدیران دستگاههای اجرایی، مدیران شرکت شهرکهای صنعتی، صنعت و معدن، گردشگری و اتاق بازرگانی را انتخاب کرد تا به آنان بگوید که رونق تولید چه‌قدر برایش مهم است و در همین جلسه خطاب به همه مدیران استانی اعلام کند که باید برنامه داشته باشند و گزارش عملکرد بدهند.

به گزارش ریواس جنوب؛ علی محمد احمدی در دیدار با مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و اتاق بازرگانی استان اولویت نخست دولت را رونق تولید عنوان کرد و گفت: مدیران حتما برنامه عملیاتی پنج‌ساله داشته باشند و هر سه ماهه و شش ماهه از دستگاهها گزارش کار خواهم خواست.
استاندار از فراهم نمودن شرایط مناسب و حمایت از واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال خبر داد و افزود: تقویت شهرکهای صنعتی و توجه ویژه به صنایع تولیدی با هدف افزایش اشتغال و تولید از برنامه هایی است که با جدیت دنبال می شود.
کارگروه رفع موانع تولید باید فعال شود و بر اساس رسالت واقعی خود با حمایت از سرمایه گذاران و رونق تولید زمینه رشد اقتصادی و رسیدن به جایگاه واقعی استان را فراهم آورد.
واحدهای تولیدی بزرگی همچون پتروشیمی گچساران، فولاد یاسوج، کارخانه آجر دهدشت، سیمان مارگون و دیگر واحدهای فعال باید تقویت شوند و با افزایش ظرفیت تولید خود به تولید و ظرفیت اسمی خود برسند.

انتهای پیام/بنام.ر