پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

پس از پیگیریهای متوالی بخشداردیشموک و گلایه وی از وضعیت نامناسب راههای منطقه ورسانه ای شدن این موضوع با تیتری با عنوان انتقاد چندباره ی بخشدار دیشموک از مدیرکل راه و شهرسازی در پایگاه خبری ریواس جنوب ،امروز شنبه ۲۲مهر دکتر علیمردانی مدیرکل راه وشهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراهی مهندس تارم مدیر راه شهرستان کهگیلویه به منطقه دیشموک امدند.
به گزارش ریواس جنوب، این سفر که با حضور سردار هاشمی نماینده مردم کهگیلویه و مهندس پوزش فرماندار شهرستان کهگیلویه در منطقه دیشموک همزمان شده بود،باعث شد تا نماینده مردم و فرماندار از مدیرکل راه بخواهند تا به راههای این منطقه توجه بیشتری بشود.

امیریان


در این سفر دکتر علیمردانی ازجاده های امیراباد،دلی،مورخانی و چندار بازدید نمود و با تعدادی از مردم روستاهای مختلف روبرو شد که خواسته آنها رسیدگی به راههای روستایی بود.
بخشدار دیشموک ضمن قدردانی از مدیرکل راه از وی خواست که ابتدا برای پل های تنگ چویل، دمرود ایک و آجم چاره ای اندیشیده شود و پس از ان جاده های چندار، لاوه، دهقاضی، مورخانی به اجم، موردراز و شرنگ گرنگ فعال شوند.

مدیرکل راه که صحبت های امیدوارکننده ای رابیان کرده بود گفت: تا چند روز اینده جاده های چندار ولاوه دهقاضی فعال و جاده های مورخانی، لیراب ، تنگ تی و امیراباد نیزتکمیل میشوند.
علیمردانی به بخشدار دیشموک گفت: نگران نباشید ما با جدیت به منطقه محروم دیشموک توجه خواهیم کرد وپشتیبانی های لازم رابعمل خواهیم اورد.
انتهای پیام: عظیم بنام