پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به زودی حکم یکی از مدیران استانی متهم به استخدام فله‌ای و بدون ضابطه صادر می‌شود.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از تسنیم، غلام‌رضا مزارعی اظهار داشت: دیروز صبح بر روی عملکرد یکی از مدیران کهگیلویه وبویراحمد که به صورت فله‌ای و بدون ضابطه تعدادی از اقوام خود را در بخش‌های عمده اداره تحت مدیریتش به کارگرفته بود  بحث و به زودی حکم آن صادر می‌شود.

رئیس کل دادگستری  کهگیلویه وبویر احمد با اشاره به استخدام‌های فله‌ای در برخی دستگاه‌های اجرایی، افزود: به صورت قانونی با مدیرانی که بدون آزمون استخدامی و به صورت فله‌ای نزدیکان خود را استخدام کرده، برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

مزارعی ابراز کرد: در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با افرادی که به گونه‌ای دور از ضوابط قانونی و خارج از چار چوب قانون استخدام شده بودند برخورد قانونی صورت گرفته است.

وی بیان کرد: تعدادی از افراد که  به حقوق شهروندان آسیب رساندند و سبب پایمال شدن حق و حقوق افراد جامعه شدند به صورت قانونی برای آن‌ها مجازات  تعیین شده و از چارچوب ادارات منفک شدند.

مدیران برخی دستگاه‌های اجرایی در اقدامی بی سابقه نسبت به استخدام فله‌ای و بدون ضابطه نزدیکان و هم طایفه‌های خود به شکل‌های مختلف از جمله در قالب نیروهای شرکتی و حجمی اقدام کردند که این مهم مورد نگرانی مردم واقع شده که چگونه تنها برای بستگان آقای مدیر شرایط بکارگیری فراهم است.

انتهای پیام/ د