پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرماندار شهرستان لنده موضوع ترک جلسه از سوی برخی مدیران را در نشست کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان، به شدت تکذیب کرد.

به گزارش ریواس جنوب از لنده، یکی از خبرگزاری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در خبری از کمیته برنامه‌ریزی شهرستان لنده گزارش داد که تعدادی از مدیران به نشانه اعتراض این نشست را ترک کردند؛ برای صحت و سقم این خبر، موضوع را از چند مدیر و همچنین فرماندار لنده جویا شدیم.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده با ابراز تعجب از این خبرها گفت که آدم شک می‌کند در خودش بوده در این جلسه یا کس دیگری!آخر کجا این مدیران جلسه را ترک کردند که ما ندیدیم.
مختار مشهدی‌زاده این خبر را نادرست خواند و گفت که هیچ مدیری جلسه را ترک نکرد.

چند مدیر دیگر نیز پاسخ مشابهی به ریواس جنوب دادند.

در همین زمینه دارا کریمی‌نژاد، فرماندار لنده با بیان اینکه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان از جلسات خوب و پویا با مشارکت بالای مدیران است به صراحت چنین خبری را رد کرد و گفت که اگر چنین اتفاقی می‌افتاد، برخورد فرماندار با آن اینگونه نبود.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنده با بیان اینکه ماهیت جلسات بودجه‌ای و توزیع اعتبارات همراه با اعتراض و گلایه و حواشی است، ادامه داد که طبیعی است برخی مدیران برای اعتبارات بیشتر تلاش می‌کنند و گاهی هم اعتراض دارند اما هیچ مدیری جلسه را ترک نکرده و نخواهد کرد.

او گفت که اقتدار فرمانداری در شهرستان لنده به حدی هست که این اتفاقات نیفتد و اگر بیفتد تصمیم لازم اتخاذ شود.

کریم‌نژاد درج این خبر را نوعی شیطنت خواند و از رسانه‌ها خواست که به دنبال نشر اخبار واقعی باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنده یادآور شد: امام جمعه موقت شهر لنده در دقایق پایانی جلسه با هماهنگی به جلسه دیگری رفتند در حالی که امام جمعه اصلی شهر هم تا پایان جلسه حضور داشتند و همه اعضا تا پایان در جلسه مشارکت داشتند.

به گزارش ریواس جنوب از لنده، یکی از خبرگزاری‌ها خبری منتشر کرد که مدیران شهرستان لنده به نشانه اعتراض به توزیع اعتبارات، نشست کمیته برنامه‌ریزی را در حضور فرماندار ترک کردند.

انتهای پیام/بنام-ک