پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

اظهارات سیاسی محمدرضا کاتب، نماینده سرشناس اصولگرای مجلس در شورای اشتغال کهگیلویه و بویراحمد در حالی بدون واکنش از سوی مدیران حاضر در این نشست مواجه شد که ۲ تن از مدیران با جسارت به این سخنان پاسخ دادند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، کاتب که به نشست شورای اشتغال کهگیلویه و بویراحمد دعوت شده بود، با اشاره به وضعیت اشتغال کشور و بسته شدن اشتغال دولتی گفت: در دولت سید محمد خاتمی پول هنگفتی را به اسم اشتغال به مردم دادیم اما آنها رفتند و موتورسیکلت خریدند هم خودشان را کشتند هم اشتغال را….

بعد از این اظهارنظر در حالی که بسیاری از مدیران در مقابل این اتهام بزرگ ساکت بودند چندین مدیرکل با جسارت واکنش نشان دادند.
هادی زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش و سید غفار عوض زاده مدیر اداره تعاون،کار و رفاه شهرستان بویرحمد واکنش نشان دادند و گفتند آقای کاتب از بنگاه‌های زودبازده دولت اصولگرا هم بگویید..
برخی مدیران هم با لبخند و تکان دادن سر با این حرف های کاتب مخالفت کردند…

علی‌محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد که بعد از اتمام صحبت‌های کاتب واکنشی نشان نداده بود و برای سکوتش مورد انتقاد بود، وقتی نوبت پیدا کرد تا در این نشست صحبت کند ابتدا از چهار سال همکاری خود با کاتب در مجلس شورای اسلامی و دغدغه‌های قابل توجه این نماینده مجلس در مورد اشتغال گفت و در واکنشی تلویحی به سخنان حرف و حدیث‌دار او افزود: تجارب اشتغال همیشه در این کشور بود و معطوف به یک دولت خاص نیست؛ در همین دولت هم البته با تغییراتی وجود دارد.

انتهای پیام/ ک-ب