پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بخش خصوصی استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیریت اتاق بازرگانی این استان با دیگر در یک میدان انسان‌دوستانه درخشیدند و ده‌ها تریلر و کامیون حاوی کالاها و مایحتاج زلزله‌زدگان به استان کرمانشاه ارسال کردند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، در آیین ارسال محموله‌های کمک‌رسانی استان کهگیلویه و بویراحمد به زلزله‌زدگان مناطقی از استان کرمانشاه که با حضور استاندار، فرماندار شهرستان بویراحمد، رئیس اتاق بازرگانی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مسئولان سپاه، هلال احمر و دیگر مدیران این استان برگزار شد، صدها تن انواع کالاهای مورد نیاز برای مردم زلزله‌زده ارسال شد.

جبار کیانی که هماهنگی و مدیریت این کار مهم را بر عهده داشت در سخنانی گفت که ۱۰ محموله شامل چهار دستگاه تریلر، سه دستگاه کامیون ۱۰ چرخ و سه دستگاه کامیونت از سوی بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد به استان کرمانشاه بارگیری و ارسال شد.

کیانی این محموله‌ها را شامل ۱۲۰ هزار بطری آب معدنی بزرگ، ۶۰ هزار بطری آب معدنی کوچک، ۲۰ هزار قوطی کنسرو، ۳۵۰ تخته پتو، ۲۰۰ بسته حبوبات، ۳۸۶ بسته شیرخشک، ۴۱۵ دست لباس گرم، یک‌هزار متر موکت، سه تخته چادر، ۹۴ ژل سوختی، یک کامیون آرد، ۲ تن نان و کالاهای دیگر مورد نیاز مردم زلزله زده اعلام کرد.

رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این محموله‌ها با نام استان به مناطق زلزله زده ارسال شدند، از تولیدکنندگان این استان برای مشارکت در این کار انسانی و دینی قدردانی کرد.

وی تأکید کرد که بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد در همه میادین مهم درخشیدند و در این کار نوع‌دوستانه نیز با شوق و ذوق همکاری کردند.

انتهای پیام/ ک-ب