پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس سابق آموزش و پرورش کامفیروز استان فارس در آخرین تصمیم خود در این مسئولیت، تمامی هدایای مراسم تودیع خود را به زلزله‌زدگان غرب ایران تقدیم کرد.

 به گزارش ریواس جنوب، امروز پنجشنبه ۲۵ آبان‌ماه مراسم آیین تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید آموزش و پرورش بخش کامفیروز برگزار شد و با حکم رئیس آموزش و پرورش فارس، «نورمحمد بهرامیان» جای خود را به «محمد جعفر شکوهی» داد.

شکوهی پیش از این معاون آموزش و پرورش بخش درودزن بوده است.

بر پایه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس در این مراسم گفت: تلاش ما در نظام تعلیم و تربیت باید مبتنی بر کار علمی و هدفمند و به صورت تیمی باشد تا به مقصود برسیم.

فرهاد اسماعیلی اظهار داشت: در نظام تعلیم و تربیت کنونی، به دلیل شرایط اجتماعی  و محیطی که همه داشته های انسانی و معنوی ما را نشانه گرفته، کار سخت و دشواری در پیش داریم.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه “دشمن در تخریب نسل آینده ساز ما به صورت علمی  و هدفمند عمل می کند” افزود: تلاش  ما در نظام تعلیم و تربیت  نیز باید مبتنی بر کار علمی و هدفمند و به صورت تیمی باشد تا به مقصود برسیم .

اسماعیلی گفت: سند تحول بنیادین به عنوان سند بالا دستی آموزش و پرورش، تربیت عبد صالح و حیات طیبه را رسالت نظام تعلیم و تربیت قرار داده و دستیابی به این مهم جز با تلاش و همت فرهنگیان و ایفای نقش الگویی امکان پذیر نیست.

وی سرمایه گذاری اصلی را سرمایه گذاری بر روی نسل آینده عنوان کرد و گفت: وظیفه ما حمایت و خدمت به دانش آموزان است تا آنها را برای هدایت آینده جامعه آماده کنیم.

بر پایه این گزارش، در بخشی از این مراسم، بهرامیان -رئیس پیشین آموزش و پرورش کامفیروز- تمامی هدایای مراسم تکریم خود را به زلزله‌زدگان غرب کشورمان هدیه کرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس در این خصوص نیز گفت: این واقعه در عین  ناگوری موجب اتحاد هر چه بیشتر ملت بزرگ ایران شد  و اقدام خیر خواهانه آقای بهرامیان بیانگر این است که همه شئونات زندگی ما فرهنگیان باید جنبه تربیتی و الگویی داشته باشد.

بخش کامفیروز از توابع شهرستان مرودشت استان فارس با مرکزیت شهر کامفیروز و در فاصله ۸۰ کیلومتری از شیراز (مرکز استان فارس) و فاصله ۱۱۰ کیلومتری از مرودشت (مرکز شهرستان مرودشت) واقع شده است.