پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ساکنان برخی روستاهای چاروسا در استان کهگیلویه و بویراحمد بدلیل نداشتن نفت از برخی مسیولان شهرستانی به شدت گلایه دارند.

به گزارش ریواس جنوب،با گذشت حدود دو ماه از فصل سرما هنوز خبری از نفت دربرخی روستاهای چاروسا و بخصوص دهستان جاورده نیست.
این مساله باعث اعتراض و انتقاد شدید مردم دهستان جاورده از مسولان نفتی شهرستان شده است.
طبق اطلاعات و گزارشات رسیده به خبرنگار ریواس جنوب چنانچه تا فردا شنبه سوخت کامل و به اندازه نیاز مردم به دهستان جاورده نرسد،مردم به طرق مختلف،استاندار را در جریان این بی تدبیری شهرستان کهگیلویه قرار می دهند.

نبود فراورده های نفتی در زمستان قطعا مشکلاتی را برای مردم بوجود می آورد. و در این مقطع زمانی و با توجه به ویروسی که در کشور وجود دارد نیاز به استفاده از وسایل گرمایشی را بیش از پیش می کند.
از طرف دیگر قطعا در خانوادها افراد سالمند و نوزادانی وجود دارد که تحمل سرما را به اندازه دیگران ندارند.
اما چیزی که در اذهان مردم باقی است این است که چطور مدیران از وظایف خود اطلاع ندارند؟ وظیفه مسیولان پخش فراورده های نفتی شهرستان چیست؟مگر چیزی به غیر از توزیع و تقسیم و فراهم کردن عادلانه نفت در فصل زمستان بین مردم است؟ شاید وظایف دیگری نیز داشته باشد اما چه مسیولی است که نمیداند باید تمام تلاش را برای ارسال نفت به مناطق قبل از فصل سرما را داشته باشد؟
درست است که این مدیران طبق معمول و به بهانه های مختلف از جمله نداشتن کوپن، مردم را مقصر می دانند، اما پیرمردی که در دور افتاده ترین نقطه استان قرار دارد چه خبری از کوپن یا قوانین یا شرایط ثبت نام دارد؟
اینکه با هردلیلی و توجیهی عرصه روز به روز برای مردم استان و بخصوص افراد بی بضاعت تنگ و تنگ تر کنیم فقط باعث دلسردی مردم از دولت می شود.

انتهای پیام: عظیم بنام