پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با تشریح برخی تدابیر برای تسریع در اجرای پروژه‌های این شرکت گفت: در برخی پروژه‌ها حتی رکورد زدیم؛ او خرد کردن پروژه‌ها در مناطق مختلف و استفاده از پیمانکاران متعدد را عامل این موفقیت دانست.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فلاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد مسعود مرادیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره اینکه اجرای پروژه‌ آب و فاضلاب در چهار ساله اخیر با سرعت قابل قبولی به انجام رسیده است، اظهار کرد: در موارد متعددی از جمله تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب و احداث مخازن آب در سطح استان شاهد ثبت رکوردهای قابل قبولی در زمینه تسریع در اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب بودیم.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد ارتقاء رکورد مدت زمان اجرای پروژه های آب و فاضلاب استان را نتیجه افزایش نظارت و مدیریت هرچه بهتر پروژه‌ها دانست.
وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از سیاست‌های آب و فاضلاب استان در سال‌های اخیر، خرد کردن پروژه های توسعه شبکه آب و فاضلاب در سطح شهرهای استان بود.

مرادیان با بیان اینکه اتخاذ این تصمیم نقش بسزایی در تسریع اجرای پروژه های توسعه شبکه آب و فاضلاب داشته است، اظهار کرد: در این شیوه اگر پیمانکاری با تعلل عمل کند در روند احداث و پیشرفت کلی پروژه‌ها خللی ایجاد نمی‌شود.
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در حال حاضر حدود ۵۰ پیمانکار در پروژه‌های توسعه شبکه فاضلاب و توزیع آب در سطح شهرهای استان در حال فعالیت هستند.
وی تاکید کرد: علاوه بر اینکه با افزایش تعداد ناظران و نظارت‌های مداوم تلاش می‌شود که پروژه ها با کیفیت هرچه تمام تر و بر اساس ضوابط فنی اجرا شوند.

انتهای پیام/ د