پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کمتر از یک هفته است که در همین پایگاه خبری گزارشی مبنی بر اعتراض مردم چاروسا از نداشتن نفت سفید منتشر شد.
بعد از این گزارش و در میان هیاهوی مردم و مسئولان‌‌‌؛ هر روز وعده روز بعد برای توزیع نفت بین مردم داده می شد
.
به گزارش ریواس جنوب، با گذشت چند روز بعد از آن گزارش و در شرایطی که بیش از شصت روز از فصل سرما و بیش از دو هفته از روزهای واقعا سرد می گذرد، هیچکس قصد ورود جدی به. این مشکل اصلی این روزهای مردم را ندارد و همه چیز در قول دادن های گذری می گذرد.
فعال بودن پروژه گاز رسانی به چاروسا به اندازه ای مردم را خوشحال کرد که هم اکنون چند برابر ان از نبود نفت ناراحت شدند.

یکی از سخت ترین کارها در این مقطع زمانی پیدا کردن مقصر این کم کاری است و پاسکاری که عوامل مرتبط با این حق طبیعی مردم در حال انجام دادن آن هستند بیش از خود سرما، با اعصاب مردم بازی می کند.
طبق اظهارات چند تن از مردم، حتی در سفری که نماینده این شهرستان به چاروسا داشته است در حضور مردم با مدیران نفتی شهرستان تماس گرفته اما اینکه ایا اصلا تماسی گرفته شده یا نه یا تماس گرفته شده ولی توجهی به آن نشده هم سوالیست که باید از نماینده محترم پرسیده شود که آیا تماس یک نماینده مجلس برای توزیع یک حق طبیعی بین مردم باید اینقدر از ناحیه مدیران با بی توجهی روبرو شود که علاوه بر خدشه دار شدن شان نمایندگی، مردم نیز از پیگیری های او ناامید شوند؟
اگرچه نفت در بعضی از مناطق چاروسا به شکل پراکنده و محدود توزیع شده است، اما به مردم دهستان جاورده حتی یک لیتر نفت هنوز اختصاص داده نشده که با توجه به این سرما، خواب مدیران در این هوای سرد هم شهری های خود سوال برانگیز است.
در همین زمینه مردم دهستان جاورده، درد نامه ای به استاندار استان نوشتند که در صورت عملی نشدن قول های مسئولین این درد نامه از طریق همین پایگاه خبری منتشر می گردد.
انتهای پیام: ع/ ب