پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ عذری از مدیران برای برپایی کم‌رنگ هفته پژوهش پذیرفتنی نیست.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، جلسه هماهنگی برگزاری هفته پژوهش به ریاست مجید محنایی جانشین استاندار کهکیلویه و بویراحمد در این ستاد و با حضور اعضا تشکیل شد.

مجید محنایی در این نشست با تأکید بر نظم و جدیت مدیران در موضوع پژوهش گفت: پذیرفتنی نیست که هنوز برنامه ای برای هفته پژوهش نداشته باشد یا این برنامه را ارائه نداده باشد.

جانشین استاندار در ستاد هفته پژوهش با اتمام حجت با مدیران، امروز ظهر را آخرین فرصت ارائه برنامه کمیته‌های ۹ گانه مشخص کرد. معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری کهکیلویه و بویراحمد با اشاره به حساسیت استاندارد در جلسات قبل به ویژه بحث برنامه داشتن تأکید کرد: بعد از فرصت اعلام شده هیچ عذری از مدیران و کمیته‌های زیرمجموعه‌ این ستاد پذیرفته نیست.

وی همچنین از افتتاح نمایشگاه هفته پژوهش در روز سه شنبه هفته جاری خبر داد و از مدیران خواست تا برپایی غرفه‌ها را به روز و ساعت آخر موکول نکنند و با نظم و برنامه ریزی به نحوی عمل کنند که این نمایشگاه بیشترین اثرگذاری را داشته باشد.

محنایی ادامه داد: هفته پژوهش از روز سه شنبه با عنوان پژوهش، فناوری و مدرسه با مدیریت هادی زارع پور، مدیرکل آموزش و پرورش، چهارشنبه با عنوان پژوهش، فناوری و صنعت با مدیریت داریوش دیودیده، مدیرکل صنعت و معدن، پنج شنبه با عنوان ایده و خلاقیت و مدیریت نیکروز، مدیر بنیاد نخبگان، جمعه با عنوان سرمایه ملی و مدیریت مجید محنایی معاون اقتصادی استاندار، روز شنبه با عنوان اقتصاد مقاومتی با مدیریت حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی، روز یکشنبه با عنوان مهارت و کارآفرینی و با مدیریت ظریفی و روز دوشنبه با عنوان حوزه و کارآفرینی و با مدیریت حجت الاسلام عمرانی نژاد مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه دانشگاه یاسوج شروع خواهد شد.

این جلسه بدون حضور اورنگ ایلامی، دبیرکل ستاد هفته پژوهش برگزار شد.

انتهای پیام/ ک-ب