پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مجتمع رفاهی، فرهنگی، تفریحی و ورزشی در پارک جنگلی یاسوج احداث می‌شود.
به گزارش ریواس جنوب لطف الله مسعودی گفت: وزارت نفت قصد دارد یک مجتمع رفاهی، فرهنگی، تفریحی و ورزشی در پارک جنگلی یاسوج برای جنوب کشور احداث کنند.
وی گفت مساحت این طرح بیش از ۷۵ هکتار می باشد.

مسعودی با بیان اینکه مسائل زیست‌محیطی در ساخت این طرح رعایت می شود گفت: حتی الامکان هیچ سازه بتونی در این طرح استفاده نمی شود و سازه های چوبی به کار برده می شود و در لابلای این درختان از فضای موجود استفاده می شود و قریب به ۱۰۰خانه ویلایی چوبی در لابلای درختان ایجاد خواهد شد.
وی ادامه داد : خودد وزارت نفت خیلی تاکید بر مسائل زیست محیطی دارد و این طرح هیچگونه ممانعتی با مسائل زیست‌محیطی ندارد.
مسعودی تاکید کرد در این مکان امکانات دیگری مانند هتل، پیست های مختلف اسب سواری، پیست های مختلف دوچرخه سواری، سایتهای نجوم و سینما نیز ساخته می شود.

این مسئول همکاری نهادهای مختلف اجرایی را برای شروع و به اتمام رساندن این طرح ضروری دانست و بیان کرد : در صورتی که دستگاه های اجرایی به خصوص شهرداری یاسوج همکاری لازم را انجام دهد ساخت این طرح را تا پایان سال شروع خواهیم کرد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: با احداث این مجتمع قطعاً ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری گسترش پیدا می کند و فرودگاه ما رونق می‌گیرد و همچنین با احداث این مجتمع ارتباط شهرهای عسلویه، بوشهر، خوزستان و هرمزگان به این شهر بیشتر می‌شود و ورود آنها به این شهر تنها به عنوان یک مسافر نیست بلکه بعنوان گردشگر وارد استان ما نیز خواهند شد.