پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کیوان آشنا، عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه مردم برای تغییر در شهرداری به ما رأی دادند، گفت که تغییر معاونین فعلی شهرداری کار ما نیست؛ او البته در لابلای صحبت‌هایش گفت که انتخاب معاون توسعه مدیریت با نظر موافق همه اعضای شورا انتخاب شده است.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، کیوان آشنا از اعضای شورای شهر یاسوج با برائت جستن از انتخاب معاونین قومی و سهمیه‌بندی شده در شهرداری یاسوج گفت که بر انتخاب‌های صورت گرفته نارت کافی می‌کنیم اما این انتخاب‌ها کار ما نیست.

او با تأکید بر اینکه معاونین انتخابی، از سوی اعضای شورای شهر معرفی نشدند، این را هم گفت که سید هیبت الله عبدی‌زاده با نظر همه اعضای شورا به سمت معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی منصوب شده است.

 

او به صبح زاگرس نیز گفت که شهروندان، اعضای شورای شهر یاسوج را انتخاب کردند تا در روند کار و مدیریت شورای شهر و شهرداری تغییراتی حاصل شود و اگر قرار بود که تیم قبلی بماند و در شهرداری و شورای شهر فعالیت کند که مردم به ما رای نمی دادند.

وی بیان کرد: انتخاب شهردار جدید اولین اقدام شورای شهر یاسوج بود که انجام شد اما تغییرات در شهرداری کار مانیست و در این زمینه نظارت کافی صورت می گیرد.

آشنا ابراز داشت: هر فردی که مدیریتی را بدست می گیرد سعی می کند بدنه مجموعه تحت مدیریت خود را با توجه به نوع نگاه مدیریتی و اعتمادی که به افراد دارد چینش کند و شهردار یاسوج نیز پس از سه ماه دست به تغییرات زده و هر کسی را که تشخیص دهد می تواند به مردم خدمت کند و توانمندی و تخصص دارد را به کار می گیرد.

معاون جدید عمرانی و امورزیربنایی شهرداری یاسوج تنها هم طایفه ای من است

نائب رییس شورای شهر یاسوج در خصوص انتصاب برخی بستگاه اعضای شورای شهر در پست های کلیدی شهرداری یاسوج و اظهارات یکی از اعضای شورای شهر در این زمینه نیز اشاره کرد و گفت: آقای سالم نوروزی معاون جدید عمرانی و امورزیربنایی را منسوب به بنده دانسته اند در صورتی که نسبت فامیلی با من ندارد و تنها هم طایفه ای من است ضمن اینکه آقای نوروزی ۱۵ سال در دوره های مختلف معاون فنی شهرداری یاسوج بوده و در ایام انتخابات جا به جا شد و بنده علت آن را نمی دانم.

وی بیان کرد: با توجه به سوابق آقای نوروزی و از لحاظ ساختار مدیریتی انتخاب وی برای شهردار یاسوج قابل قبول بوده است.

آشنا عنوان کرد: درباره انتصاب رمضانی معاون شهرسازی که پسر دایی سید هدایت اکبری عضو شورای شهر یاسوج است نیز گفت: آقای رمضانی نیز در دوره جاوید شهردار پیشین معاون شهرسازی بوده و در دوره های قبل تر نیز در شهرداری مشغول به خدمت بوده است.

وی به انتصاب عبدی زاده دیگر گزینه بکارگرفته شده در شهرداری یاسوج نیز اشاره کرد و گفت: سید هیبت الله عبدی‌زاده معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری که بعد از شهردار مهمترین سمت را در شهرداری یاسوج دارد نیز از وابستگان هیچکدام از اعضای شورای شهر نیست و شهردار یاسوج بنا به تشخیص خود و اینکه در شرایط فعلی انتصاب عبدی زاده می تواند به شهرداری کمک کند وی را منصوب کرد.

آشنا افزود: عبدی زاده به نوعی با نظر اکثریت انتخاب شده است.

هیچ اختلافی بین اعضای شورای شهر یاسوج وجود ندارد

نائب رییس شورای شهر یاسوج به حواشی ایجاد شده در رسانه های استان نیز واکنش نشان داد و ابراز کرد: خوشبختانه هیچ اختلافی بین اعضای شورای شهر یاسوج وجود ندارد هر چند در نوع نگاه انتخاب شهردار تفاوت هایی بین ما وجود داشت اما به جز آقای محمد رحیم دهراب پور که در مسافرت حضور داشتند، هر شش نفر اعضای شورای شهر یاسوج به شهردار شدن نستهین مقدم رای دادند.

آشنا عنوان کرد: هردستوری که وارد شورای شهر یاسوج می شود بدون در نظر گرفتن موضوع اقلیت و اکثریت مورد بررسی قرار می گیرد و آنچه که مصلحت شهروندان و شهرداری است پیاده سازی خواهد شد.

وی افزود: در بسیاری از دستور کارهایی که برای بررسی وارد شورای شهر یاسوج می شود اکثریت اعضای شورا نسبت به برخی مصوبات مخالف و نسبت به برخی نیز موافق اند و در این زمینه بدون هیچ اختلافی تنها مصلحت مردم در نظر گرفته می شود.

 نائب رییس شورای شهر یاسوج گفت: از رسانه ها و خبرنگاران انتظار می رود چنانچه اشتباهی از سوی اعضای شورای شهر یاسوج سر زد آن را بزرگنمایی نکنند و واقعیت ها را به مخاطبان انعکاس دهند.

انتهای پیام/ د