پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فریبا رحمان‌پور بعد از حدود سه سال از مسئولیت مهم مدیرکلی امور بانوان استانداری کنار رفت تا آذر صفایی از شهرداری یاسوج این مسئولیت مهم را به عهده بگیرد؛ رحمانپور به برخی نارضایتی‌ها از عملکرد خود و همچنین غیبتش در مراسم تودیع معارفه واکنش نشان داد و مدیرکل جدید نیز در صحبت‌های آغازینش در مسئولیتی که جامعه بانوان به آن دلخوش کردند، نمایش ضعیف داشت.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، عصر امروز و با حضور فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار، مجتبی مرادی مدیرکل حوزه استاندار و جمعی از کارشناسان امور بانوان آیین تودیع و معارفه مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراجمد برگزار شد.

در این آیین از خدمات فریبا رحمان‌پور در طول دو سال گذشته تقدیر به عمل آمد و آذر صفایی رسما سکان مدیریت امور بانوان استان را به دست گرفت.

رحمان‌پور در این جلسه حاضر نشد تا اعتراض خود را به این تغییر عملا نشان دهد؛ او با وجودی که مراسم تودیعش یکبار به تأخیر افتاد ولی امروز هم در این نشست شرکت نکرد؛ او در صحفه اینستاگرامش نوشت که اگر چه مایل بود در این مراسم شرکت کند اما به علت مشغله کاری و حضور در تهران موفق به شرکت در این مراسم نشدم.

خانم رحمانپور تلویحا به برخی نارضایتی‌ها از او در مدت حدود سه سال مسئولیت مهمش در امور بانوان استانداری اشاره کرد و این گونه نوشت که برخی از من انتظار کار اجرایی داشتند اما مسئولیت من در حوزه ستادی بود و شرح وظایف این حوزه شرایط خاص خودش را داشت.

آذر صفایی که امروز در یک مراسم ساده و بی‌آلایش در سالن کوچک شماره ۲ استانداری جای رحمانپور نشست، پیش از این سرپرست شهرداری یاسوج و در مقطعی جانشین شهردار بود؛ خانم صفایی امروز در بیان برنامه‌ها و صحبت‌های آغازینش در این مسئولیت مهم، نمایش ضعیفی داشت.

تغییر در این مسئولیت یکی از خواسته‌های بخشی از جامعه بانوان بوده که علی‌محمد احمدی- استاندار کهگیلویه و بویراحمدن رضایت داد و با انتصاب چندین مدیر زن در مسئولیت‌های مهم اداری این استان در چند ماه گذشته، نشان داد که قصد دارد به جامعه بانوان بیش از گذشتگان توجه کند.

انتهای پیام/بنام