پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یکی از مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با بیان مسائلی سیاسی در شورای فنی کهگیلویه و بویراحمد، زاویه جدیدی از وضعیت پروژه‌های حوزه انتخابیه غلام‌محمد زارعی مطرح کرد.

امروز در شورای فنی استان کهگیلویه و بویراحمد که به ریاست معاون جدید عمرانی برگزار شد، سیاوش فرهادی، مدیر گروه نظارت فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان در اواخر جلسه با اصرار و هیجان مسالی را مطرح کرد که جای تأمل دارد.

او که از عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اجازه گرفته بود، به او گفته شد که اگر صحبت فنی و عمرانی دارید بگویید چرا که وقت نیست، اما او با اصرار گفت اتفاقا حرف‌هایم سیاسی و اجتماعی است.

فرهادی که از مدیران زیرمجموعه حسن نوروزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است، بدون کسب اجازه از وی با اعتراض شدید به وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرستان بویراحمد و شهر یاسوج بیان کرد که مدیران در این دوره فقط دور هم می‌نشینند و دلشان هم خوش است اما از خودشان نمی‌پرسند که در این چند سال کدام پروژه را به اتمام رساندید؟ کدام پروژه به درد بخور را کار کردید؟

این در حالی است که در دوره ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد صدها پروژه کار شده است!

فرهادی برای این حرفش از پروژه‌هایی نام برد که در همین شورای فنی نیز دغدغه اصلی مسئولان بوده و برای اتمام آنها تلاش شبانه‌روزی می‌شود.

مدیر گروه نظارت فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد، ادامه داد که پل‌های بشار، ورزشگاه یاسوج، سد تنگ‌سرخ، جاده بابامیدان و… همگی در دوره احمدی‌نژاد بودند.

بعد از این حسن نوروزی با ابراز تعجب از این صحبت‌های خارج از دستور فرهادی در توضیحاتی منطقی گفت که این پروژه‌هایی که شما نام بردید هیچ کدام در دوره قبل تمام نشدند.

فرهادی در پاسخ او گفت که بالاخره در دوره احمدی‌نژاد شروع شدند؛ بعد نوروزی ادامه داد: اگر این‌طور است تا ما هم کلنگی برداریم و صدها پروژه جدید را شروع کنیم و کلنگ بزنیم!

بعد از آن فرهادی صحبت‌هایش را تکمیل کرد و تصریح کرد که بحث من روی بی‌توجهی به یاسوج است؛ هیچ توجهی به آن نمی‌شود، شبیه فرزندی است که بعد از فوت پدر به دنیا آمده است.

شما ببینید چه بلایی سر پل سوم بشار آوردند؟ در راه‌های این شهرستان چه کردند؟ متأسفانه آقای علیمردانی همه چیز را بلاتکلیف کرده است.

با این شرایط به نظر می‌رسد، روی اصلی صحبت‌های آقای فرهادی علاوه بر دفاع از احمدی‌نژاد با غلام‌محمد زارعی نماینده فعلی مردم بویراحمد و دنا بود که به پروژه‌های عمرانی شهر یاسوج توجهی ندارد.

او اوضاع پیگیری پروژه‌های شهر یاسوج را به “مسخره‌بازی” تعبیر کرد.

علیمردانی، مدیرکل راه و شهرسازی این استان، هم مخالفتی با حرف‌های این مدیر اصولگرا نداشت و فقط به این نکته بسنده کرد که اتفاقا” آقایان دقیقا به پروژه‌های گیر دادند که در حال کار هستند!

 

پل سوم بشار

انتهای پیام/ بنام، ک