پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس با صدور بیانیه ای از عموم مردم جهت محکوم کردن فتنه جدید خواست در راهپیمایی که در روز پنجشنبه برگزار می گردد شرکت نمایند.

متن این بیانیه که یک نسخه از آن در اختیار «ریواس جنوب» قرار گرفته، بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

 جمهوری اسلامی ایران، در شرایطی که جهان دوقطبی شده بود و جریان ثالثی توان اظهار وجود یا تاثیرگذاری برنظامات بین المللی را نداشت به رهبری مرجعیت دینی برمبنای اصول اسلامی با تکیه بر قدرت مردمی راه جدیدی را پیش روی همه آزادیخواهان جهان و جوامع بشری گشود که تا به امروز ماهیت ددمنشی و روحیه استعمارگری قدرت های غرب و شرق را برای مردم آشکار و هدایت راهبردی حرکت های آزادی بخش و مردمی را مدیریت کرده است.

اکنون که انقلاب اسلامی با همه فراز و نشیب ها،تبدیل به درخت تنومندی شده است دشمنان قسم خورده، معاندین مغرضین داخلی و خارجی با تشویش اذهان عمومی و تخریب اموال عمومی و بیت المال و هتاکی به ارزش ها و اعتقادات و باورهای دینی و مدیریت اغتشاشات اخیر در راستای آتش زدن مساجد و پاتق های هیات مذهبی نمازخانه ها به زعم باطل خود درصدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی و اختلاف و نفاق درمیان مردم و مسولین و نا امید کردن مردم هستند.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس ضمن محکوم کردن این حرکت های تخریبی و هدایت شده از طرف نظام استکباری غرب و اسرائیل غاصب و کشورهای مرتجع منطقه و فریب خوردگان داخلی ضمن توجه به این نکته که باید مرز مردمی که به حق مطالبات مشروعی دارند از اغتشاشگران و فتنه گران جدا شود از عموم مردم متدین و ولایت مدار شیراز خاصه علما و فضلا و ائمه محترم جماعات، هیات مذهبی و مداحان،اساتید و مدیران، طلاب حوزه های علمیه وصنوف مختلف مردمی جهت شرکت در راهپیمایی روز پنج شنبه چهاردهم دیماه دعوت به عمل می آورد. قطعا حضور با شکوه ملت همیشه در صحنه موجب یاس و نا امیدی دشمنان و تثبیت دوباره پایگاه مردمی انقلاب اسلامی خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس

انتهای پیام/ س.ب ۲۵۳۹