پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان فارس از برگزاری پنجمین همایش منطقه ای صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در شیراز خبرداد.

محمدرضا ابراهیمی

 به گزارش ریواس جنوب به نقل از ایسنا، محمدرضا ابراهیمی امروز شنبه ۱۶ دی در یک کنفرانس خبری گفت: صبح دوشنبه همایش منطقه ای با عنوان صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با رویکرد توسعه اشتغال بهبود یافتگان و خانواده های آسیب دیده با ظرفیت در بخش گردشگری در شیراز برگزار می شود.

او از حضور قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور، رییس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر فارس و بالغ بر ۳۰۰ مدعو از سراسر کشور در این همایش خبر داد و گفت: محورهای همایش شامل نقش اصناف و صنعت گردشگری و صنایع دستی در توسعه کارآفرینی و اشتغال بهبود یافتگان، چالش ها و فرصت های اجتماعی شدن با رویکرد پیشگیری و استفاده از ظرفیت های منطقه ای سازمان های مردم نهاد و اقدامات سازمان های مردم نهاد در صیانت اجتماعی و ارتقاء سطح سلامت روان بهبود یافتگان، خواهد بود.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: این همایش پنجمین همایش صیانت و گفتمان سازی در حوزه مبارزه با موادمخدر است که با حضور سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه پیشگیری و درمان و کاهش آسیب از اعتیاد استان های فارس، اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان در تالار شهر شیراز برگزار می شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: در این همایش از خانواده معظم شهدا و ۶ سازمان مردم نهاد فعال در عرصه مبارزه با مواد مخدر، تجلیل خواهد شد.

به گفته ابراهیمی، افتتاح نمایشگاه دستاوردهای سازمان های مردم نهاد استان های منطقه ۲ کشور در حوزه اشتغال بهبود یافتگان و خانواده های آسیب دیده را از برنامه های این همایش یک روزه اعلام و اضافه کرد: مراسم اختتامیه عصر دوشنبه ۱۸ دی برگزار می شود.