پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

شورای پنجم شهر دهدشت از همان روزهای اول نشان دادند که عزمی راسخ برای پایان دادن به بی تحرکی های معمول شوراهای سابق دارند.
در چند ماه گذشته کارهای زیادی صورت گرفته است و در روزهای اخیر کارهای موثر دیگری برای شهروندان اجرا شده است.
پنجاه سطل آشغال به همراه بیست گاری زباله در معابر پر تردد شهر دهدشت توسط شورای شهر دهدشت و شهرداری خریداری و نصب شد.

به گزارش ریواس جنوب، شورا و شهرداری دهدشت در راستای تسریع در جمع آوری پسماندها و زباله های شهر و فرهنگ سازی برای شهروندان که زباله و پسماندها را در سطل های زباله بریزند، اقدام به خرید و نصب پنجاه سطل آشغال و بیست گاری زباله با هزینه معادل ۲۸۰ میلیون ریال در معابر پرتردد و جلوی فروشگاههای تجاری نموده است.
اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر دهدشت از شهروندان فهیم به خصوص مغازه داران شهر دهدشت انتظار دارند که پسماندها های حاصل از اجناس خود را در این سطل های زباله نصب شده در حاشیه معابر شهر و جلوی ملک تجاری شخصی یا استیجاری خود انداخته و با اتکا به شعار شهر ما خانه ما و به خاطر حفظ سلامتی خود و همشهریان از ریختن پسماندها در جداول شهر که محل هدایت آبهای سطحی و فاضلاب است خود داری کنند.

از دیگر اقدامات اخیر شورای پنجم و شهرداری دهدشت آسفالت یازده هزار متر مربع برای باند برگشتی ورودی سوق به دهدشت و ۱۰۰۰متر مربع آسفالت صرف کوچه جنب سالن شهید باهنر دهدشت شده است.
۱۱هزار متربع آسفالت با هزینه معادل بر ۶میلیاردو ۵۰۰میلیون ریال صرف باند برگشتی ورودی سوق به دهدشت شده است ، و این در حالی است که مسافتی به طول ۳۰۰ متر از این باند برگشتی که به حالت تپه مانند بوده در حال خاکبرداری به عمق یک متر وآماده زیرسازی برای آسفالت می باشد .
بنا بر این گزارش شورای پنجم شهر دهدشت در راستای درخشش تیم هندبال فراز بام خائیز شهر دهدشت در سری مسابقات راهیابی به لیگ دسته اول کشوری و همچنین همگام و هم سو بودن و حمایت از این تیم و فرهنگ ورزش ۱۰۰۰متر مربع آسفالت صرف کوچه جنب سالن شهید باهنر دهدشت با هزینه معادل بر ۷۰۰میلیون ریال اجرا شده است.
مجموعه این اقدامات چند ماه اخیر شهرداری و شورای پنجم شهر دهدشت رضایت نسبی مردم دهدشت را بدنبال داشت و امید به ادامه دادن این فعالیتها بیش از پیش شده است.
انتهای پیام/ ع. ب