پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان فارس، سانحه کشتی نفتکش سانچی را «مرموز» توصیف کرد و به نمایندگی از این حزب خواستار پیگیری مسئولان درباره آنچه «بی‌مبالاتی کشور چین» خواند، شده است.

به گزارش ریواس جنوب، در یادداشت کوتاهی که دکتر ناصر بهمنی در اختیار این پایگاه خبری قرار داده، آمده است:

دکتر ناصر بهمنی

 «هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق»…

در کمال ناباوری و اندوه، عروج عارفانه رادمردانی از تبار نیکان، انسان‌هائی ماهر، خادمانی بی‌منت، «مجاهدان راه رشد و آبادانی ایران» دریا دلان و دریانوردان سخت‌کوش کشتی سانچی، موجی از بهت، غم و اندوه در دل همه انسان‌های آزاد اندیش و وطن‌پرست ایجاد نمود.

هرچند یاد و نام این بزرگ‌مردان عرصه خدمت و سربلندی کشور، هیچگاه از یاد نخواهد رفت، و لکن راهی جز راضی به رضای حق و تسلیم بر مشیت الهی نیست.

یقیین داریم روح بلند و ملکوتی ایشان با نیکان و صالحان محشور خواهد بود، لذا بدین وسیله به همه ایرانیان هم‌نوع‌دوست، مراتب همدردی و تسلیت خویش و این تشکل عرض نموده و امید آنکه همه این عزیزان در خانگه امنشان آرام غنوده و یاران و هم‌اندیشان و به‌ویژه خانواده‌های گرامی ایشان در پناه رحمت‌اش صبورانه تاب اندوه آورند.

حزب اعتدال و توسعه هم همراه با مردم باوفای ایران شدیداً خواستار پیگیری دلیل این سانحه مرموز و بی مبالاتی کشور چین و مظلومیت شهیدان خدمت هستند.

دکتر ناصر بهمنی
از سوی شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان فارس

به گزارش ریواس جنوب، در روزهای گذشته، مواضع مختلفی از سوی مردم و حتی مسئولان علیه اقدامات چین در قبال کشتی سانچی که در آب‌های این کشور دچار آتش‌سوزی شده بود، مطرح شده است.

با این حال روز گذشته «ربیعی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین «برومندی» نماینده مرودشت در مجلس که برای پیگیری نجات سانحه‌دیدگان به محل سفر کرده بودند، اعلام کردند که چین نه‌تنها کم‌کاری نکرده بلکه تلاشی فراتر از وظیفه خود برای نجات کشتی و ۳۲ سرنشین آن به کار بسته بود.

با این حال هنوز جزییات کامل و تأیید شده‌ای از این حادثه اعلام نشده است.

انتهای پیام/ سجاد بنام