پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از تهیه بانک اطلاعاتی مربوط به بازسازی تأسیسات آب و فاضلاب خبر داد و گفت که این کار موجب احصای ظرفیت‌ها و کاهش هدررفت انرژی می‌شود.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد سید یعقوب فرجی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در حوزه بهره برداری شرکت آبفای استان در چهار سال اخیر اظهار کرد: در این مدت تلاش شد که عقب ماندگی ها موجود در این حوزه برطرف شود.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با برنامه‌ریزی‌های لازم تعداد شهرهای دارای تنش آبی استان از ۸ شهر به ۴ شهر کاهش یافت که این موضوع در سایه مدیریت و تلاش کارکنان آبفا صورت گرفت.

وی از تهيه بانك اطلاعات بازسازي تأسيسات آب آبفای کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یکی دیگر از اقدامات انجام شده طی این مدت یاد کرد و گفت: با اجرای این طرح اطلاعات و ظرفیت های موجود آب و فاضلاب استان برای بازسازی و نیز توسعه کمی و کیفی به دست آمد.

فرجی مهندسی مجدد ایستگاه‌ها جهت افزایش راندمان انرژی را ازدیگر برنامه‌های اصلی واحد بهره‌بردای آبفای استان نام برد و گفت: با اجرای این کار هدر رفت انرژی در ایستگاه های پمپاژ آب آبفای استان به حداقل رسید.

انتهای پیام/د