پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

همزمان با دهه فجر امسال، یک هزار و ۵۷۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۲۴ میلیارد تومان در استان فارس به بهره برداری می رسد.

استاندار فارس امروز در یک نشست خبری با خبرنگاران با اعلام این خبر، افزود: این پروژه ها بخش های عمرانی، زیربنایی، تولیدی بخش صنعت و کشاورزی، خدماتی و مسکن شهری و روستایی را شامل می شود.

اسماعیل تبادار، ادامه داد: ۷۹۹ میلیارد تومان از اعتبارات صرف شده دولتی و یک هزار و ۷۲۵ میلیارد تومان نیز تسهیلات سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

او اظهار کرد: همچنین در دهه فجر امسال شاهد آغاز عملیات اجرایی ۵۰ طرح و پروژه در استان با اعتبار ۵۶۲ تومان خواهیم بود.

استاندار فارس ضمن تاکید بر لزوم انتقال فهم و درک درست از انقلاب به نسل امروز نسل های آینده بیان کرد: خصوصا اصحاب رسانه و فعالان این عرصه باید با دقت و ژرف نگری به عنوان سردمداران انتقال فهم درست از انقلاب به تمام نسل ها فعالیت کنند.

تبادار افزود: انقلاب اسلامی بر اساس وحدت جمعی مردم و رهبری کم نظیر و بی نظیر امام راحل اتفاق افتاد و امروز نیز حفظ وحدت، همدلی و اتحادی که انقلاب اسلامی را رقم زد و پرهیز از تفرقه در همه ابعاد ضرورت دارد.

وی یکی از نیازهای اساسی جامعه را نشاط و امید به آینده دانست و گفت: نظام جمهوری اسلامی متعلق به هیچ جریان سیاسی نبوده، نیست و نخواهد بود بلکه این انقلاب متعلق به آحاد مردم است و لازم است که روز به روز در زمینه توسعه وحدت و همدلی بیشتر گام برداریم.

انتهای پیام/ ایرنا