پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به انتخاب رئیس سامان جهاد کشاورزی این استان واکنش نشان داد و ویژگی‌های لازم مدیر آینده این سازمان مهم را برشمرد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، عباس صلاحی اردکانی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی پیرامون دیدگاهش برای انتخاب رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد،  با بیان اینکه من در مورد افراد حرف نمی‌زنم، توضیح داد که رئیس سازمان جهاد کشاورزی باید چند شاخص مهم را داشته باشد.

او اشراف جغرافیایی به مناطق مختلف استان، اشراف به مسائل توسعه‌ای بخش کشاورزی، تسلط علمی در حد کمال، اقتدار در عمل، فراجناحی عمل کردن را از ویژگی‌های لازم برای انتخاب متولی بخش کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد برشمرد.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد همچنین گفت که قدرت چانه‌زنی در مرکز، استعداد خدادادی مدیریت و توانایی روحی و جسمی از دیگر شاخصه‌هایی است که مدیر آینده سازمان جهاد کشاورزی باید دارا باشد.

صلاحی اردکانی این توضیح را هم داد که یک چهره علمی است و هرگز دوست ندارد به سیاست وارد شود؛ او گفت که هرگز به دنبال ریاست بر سازمان جهاد کشاورزی نبوده و آنچه گفته است فقط ویژگی‌های لازم برای شخصی است که قرار است به زودی از سوی وزیر جهاد کشاورزی معرفی شود.

به گزارش ریواس جنوب، صلاحی اردکانی یکی از گزینه‌هایی بود که صلاحیت او برای جانشینی جعفر گوهرگانی در جهاد کشاورزی بررسی شد.

در حال حاضر، سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با انتخاب جعفر گوهرگانی به سمت معاون اقتصادی استاندار، با سرپرستی الیاس تاج‌الدینی اداره می‌شود که خود او گزینه جدی کسب این عنوان است.

انتهای پیام/ ک-ب