پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بعد از روزها گمانه زنی و انتظارها برای معرفی جانشین جعفر گوهرگانی در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، بالاخره دقایقی پیش این مسئولیت مهم به الیاس تاج الدینی رسید.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، محمود حجتی در حکمی الیاس تاج‌الدینی را به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات جعفر گوهرگانی در مدت ریاست و علیرضا رستگار در مدت سرپرستی تقدیر کرد.

الیاس تاج الدینی

بعد از انتصاب جعفر گوهرگانی به عنوان معاون اقتصادی و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گمانه زنی های زیادی برای جانشین او در جریان بود که نهایتا این مسئولیت حساس به یکی از نیروهای بومی باتجربه با ۲۵ سال خدمت در جهاد کشاورزی سپرده شد.

تاج‌الدینی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته زراعت است که پیش از این مدیر امور اراضی این سازمان بود.

برای انتصاب الیاس تاج‌الدینی، اجماع قابل قبولی بین نمایندگان مجلس، استانداری و مسئولان وزارت جهاد کشاورزی به وجود آمد که امید می‌رود در سایه این تعامل و اجماع، بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد حرکت روی به جلویی را این دوره مدیریتی تجربه کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همواره گفته بود که انتصاب مدیرانش را جز در موارد خاص، از افراد شایسته بومی و صاحب تجربه در هر سازمانی انتخاب می‌کند که در مورد جهاد کشاورزی نیز همانند دیگر انتصاباتش به این وعده مهم خود عمل کرده است.

بعد از بررسی گزینه‌های مطرح برای تصدی این سازمان مهم، تاج‌الدینی از نیروهای مورد حمایت استاندار کهگیلویه و بویراحمد بود.

مراسم تکریم و معارفه رؤسای جدید و قدیم سازمان جهاد کشاورزی فردا (سه شنبه ۵ تیرماه ۹۷ )ساعت ۱۱ در سالن ترویج جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.

پیش از این علیرضا رستگار، سرپرست این سازمان بود.

انتهای پیام/ بنام_ ک