پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ده‌ها جوان معترض که از شرکت نفت گچساران اخراج شدند، با تجمع در مقابل فرمانداری این شهرستان، مانع از ورود خودروی استاندار و نماینده مردم به درون فرمانداری شدند؛ تاجگردون در میان آنها حاضر شد و گفت که پیگیر مشکل آنها بوده و وزارت نفت قول داده که اگر نیرویی به کار می‌گیرد، اولویت با شما باشد.

به گزارش ریواس جنوب از گچساران، چند روز پیش مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد برای نشست بررسی پروژه‌های گچساران به محل فرمانداری رفته بودند و تجمع‌کنندگان که در جلوی ورودی فرمانداری روی زمین نشسته بودند، ابتدا جعفر گوهرگانی، معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در میان آنها حاضر شد و بعد از آن مدیران یکی یکی وارد می‌شدند.

هوشنگ صیدالی، مدیرعامل شرکت نفت نیز بدون توجه خاصی از کنار معترضین که انتقاداتشان متوجه خود او بود، گدشت و وارد استانداری شد.

معترضین که صحبت‌های گوهرگانی را شنیده بودند به تحصن خود ادامه دادند تا اینکه خودروی استاندار و نماینده مردم گچساران در مجلس آمد و جلوی آنها متوقف شد.

این معترضین می‌گویند که حدود ۱۴۰ جوان را از بخش حراست شرکت نفت گچساران اخراج کردند و برخی از بستگان و نیروهای سفارشی را سر کار آوردند.

آنها خواستار بازگشت به کار هستند و تاجگردون نیز گفت که موضوع را به وزارت نفت منتقل کردم و احساس خودم این است که آنها خواسته ما را عملی می‌کنند.

فردا وزیر نفت به کهگیلویه و بویراحمد می‌آید و به احتمال زیاد در همین سفر به این مشکل نیز رسیدگی می‌کند.

 

برای دیدن فیلم این اعتراض و صحبت‌های تاجگردون در پاسخ به معترضین اینجا کلیک کنید (صحبت تاجگردون در جمع اخراجي ها)

 

انتهای پیام/بنام- ک