پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

تهدید خبرنگاران و شکایت مدیران از رسانه ها روز به روز در استان کهگیلویه و بویراحمد عادی تر می شود.

به گزارش ریواس جنوب، بعد از انتشار مطلبی انتقادی از یکی از ادارات شهرستان کهگیلویه در پایگاه خبری تحلیلی ریواس جنوب،خبرنگار منتشرکننده این خبر توسط این مدیر تهدید شد.
این مدیر که جز مدیران با سابقه است در ارتباط با این خبرنگار گفت که هنوز طایفه ام گزارشت را نخوانده اند وگرنه واکنش ها فوق العاده بالاست.
این مدیر که در گفته هاش از بی انگیزگی برای ریاست حرف میزد گفت: از تمام نقاط زنگ میزنند که نسبت به این مطلب واکنش نشان دهیم ولی من گفتم که فعلا عکس العملی نباشد.

جهت اصلاح این رفتار غیر اداری، خدمت این مدیر و دیگر مدیرانی که از این روش استفاده میکنند عرض کنیم که اگر سایت ریواس جنوب بنا بود با تهدید از فعالیت خبری خود منصرف شود در شش ماه اول شروع این سایت باید تعطیل می شد.

جناب رئیس؛ چطور مواقعی که گزارش های مثبت شما در این پایگاه خبری منتشر شد طایفه تان را خبر نکردید تا برای خبرنگار گل و شیرنی بیاورند و وی را تجلیل کنند اما موقع گزارش انتقادی نام طایفه ات را رو می کنید؟

جناب رئیس عزیز؛ درست است که شما در گفتارتان با ارباب رجوع هایتان می فرمایید بعد از چندسال خیلی عشقی به مدیریت ندارم ولی بدانید که مدیر شدن و مدیر ماندن با چوب و چماق و طایفه نیست.
جناب رییس، بدانید که سایت ریواس جنوب هیچ گاه با این تهدیدها دست از رسالت خطیر خود نمی کشد و همواره برای گرفتن حق مردم و رساندن صدای محرومان به مسولان در صف اول خواهد ایستاد.
جناب رئیس بدانید؛ که ریواس جنوب عهد اخوت با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی نبسته است و ممکن است امروز رفتاری از یک مدیر را نقد کند و فردا با سر زدن رفتاری مثبت از او وی را تحسین کند.

جناب رییس بدان که جمهوری اسلامی ایران بزرگ تر از آن است که اجازه دهد مدیران خود مسائل اداری را به طوایف و کوچه بازارها بکشانند.

جناب رییس، سعی کنید بجای اینکه تلاش میکنید تا خبرنگاران را از انتقاد کردن بترسانید عملکردتان را تقویت و مثبت کنید تا بجای چماقتان، حرفهایتان را در عمل نشان دهید.
خدمت شما و دیگر مدیران هم روش شما عرض میکنیم که با تهدید خبرنگاران راه به جایی نخواهید برد و تجربه ثابت کرد مدیرانی که اهل تعامل با خبرنگاران هستند و همواره از انتقاد استقبال می کنند هم در امورات خود موفق ترند و هم در بین مردم محبوب تر.

در پایان خدمت شما و هم روشانتان عرض میکنیم که ریواس جنوب هیچ گاه در مسیر خود با اعمال فشار عقب نمی کشد و همواره سعی میکند که فارغ از تمام جناح ها، طوایف، سلیقه ها، فکرها و نفوذها به تلاش برای رساندن صدای محرومان به مسولان، انعکاس دهنده ی خدمات مدیران موفق و نقد مدیران ضعیف ادامه دهد و در این مسیر از هیچ شخص حقیقی و حقوقی واهمه ای نداشته باشد.