پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ریواس جنوب در نوزدهمین تلخند خود شوخی‌های معناداری با غلامرضا تاجگردون، عدل هاشمی‌پور، نماینده ولی فقیه، استاندار، مدیرکل امور اجتماعی استانداری، فرماندار بویراحمد، ائمه جمعه، وزیر نفت، نایب رئیس هیت فوتبال و بخشدار مرکزی گچساران داشته است.

 

امام جمعه موقت یاسوج مال اندوزی مسئولان دولتی را نگران کننده دانست و گفت: شهدای ما از اینکه وزیر و وزرا به سمت مال اندوزی و دنیاپرستی بروند نگرانند.

حاج آقا فکر کنم شهدا از مال اندوزی همه مسئولان نگرانند نه فقط دولتی‌ها! گیر دادی به وزرای بیچاره که بس کار می‌کنند اصلا فرصتی برای اندوختن مال ندارند!

 

ائمه جمعه شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه در بحث عدالت اجتماعی کم کاری شده است، تاکید کردند: مردم مشکلات را به خاطر نظام، انقلاب و کشور تحمل اما فساد و تبعیض را تحمل نمی‌کنند.

همونو هم تحمل می‌کنند شما اصلا نگران آستانه تحمل مردم نباشید، تا دلتان بخواهد جا هست! بچسبید به مسئولان و مراقب اونا باشید.

 

نماینده شهرستان های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده در مجلس گفت: اجرای فاز صنعتی پتروشیمی دهدشت سال آینده آغاز می‌شود.

مردم به بزرگواری خودشون ببخشند که فاز تبلیغاتی این پروژه یک ده سالی طول کشید؛ قول میدیم فازای بعدی را سریعتر آغاز کنیم ولی پایانشون را قول نمیدیم که بعد شرمنده مردم صبور و بی ادعای کهگیلویه بشیم.

 

وزیر نفت از ارزیابی صلاحیت سرمایه گذار پتروشیمی بویراحمد خبر داد و گفت: آمادگی تامین گاز صنایع را داریم

تأکید می‌کنم فقط آمادگی داریم ها! انتظار نداشته باشید عملا تأمین کنیم؛ آخه این همه پتروشیمی برای این استان کوچیک چه خبره مگه؟ انتظاراتتون از وزارت نفت خیلی بالا رفته.

 

نماینده مردم شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: صدور فیش‌های نجومی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برق در مناطق محروم چاروسا، ممبی و سرآسیاب مردم را به ستوه آورده است.

خودمونیم ها… مردم با صدور این قبوض مشکلی ندارند، اونچه اونا را به ستوه آورده، پرداخت این قبوضه! اگه بحث پرداخت نباشه تا دلشان میخواد صادر کنن اصلا سه میلیونی صدر کنن!

 

نایب رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: علوی مدیرکل ورزش استان تنها مدیری است که از بانوان فوتسالیست کهگیلویه و بویراحمد حمایت می کند.

نایب رئیس جان یه جوری گفتید تنها مدیری است که نکنه انتظار دارید مدیرکل دخانیات یا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیاد از ورزشکاران حمایت کنه!

تلخند

بخشدار مرکزی گچساران گفت: ۳۵ درصد از ماشین آلات دهیاری‌های گچساران فرسوده هستند.

۶۵ درصد دیگر دهیاری ها هم اصلا ماشین آلات ندارند!

 

فرماندار بویراحمد گفت:  منطقه دشتروم امکانات کمتر و زیرساخت‌های ناقصی نسبت به مرکز کهگیلویه و بویراحمد دارد.

یک روستا را با مرکز استان مقایسه می‌کنید؟! آها یادم رفت که دشتروم زادگاه شماست؛ این ظلمه که روستای زادگاه یک فرماندار در حد مرکز استان نباشه!

 

غلامرضا تاجگردون در واکنش به صحبت‌های معاون رئیس جمهور گفت: آقای انصاری عزیز شما بهتر از من میدونید خیلی چیزها عوض شده برخی از وزراء اگر بارشون را جمع نکنیم بار مملکت را زمین می‌گذارند.

اینو میگن نماینده مردم! بار مردم را داده باربری برده، خودش داره بار دولت را میبره!

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از ظرفیت های موجود در استان برای تحقق توسعه و پیشرفت استان ضروری است.

حاج آقا تو را خدا شر برای این مسئولان چاق نکنید! یه کم هم به اونا استراحت بدین!  آخه چه کاریه  که ظرفیت‌های موجود استان را بخوایم الان استفاده کنیم و اونا را نزاریم برای نسل بعد!

 

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: وحدت همه جانبه برای دستیابی به رشد و توسعه ضروری است.

ما به یک جانبه و دو جانبه‌ش هم راضی هستیم؛ ممنون از راهنماییتوت حاج آقا!

 

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: زیرساخت ها در سی سخت باید به جایگاهی برسند که این شهر به قطب گردشگری طبیعی، تفریحی، سلامت، فرهنگی و تاریخی مبدل شود.

تا اون موقع که بخواد به این جایگاه برسه چیزی از طبیعت و سلامت سی‌سخت باقی نمی مونه!

انتهای پیام/بنام-ک