پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یکی از پروژه های مهم کشوری چند روز قبل در دهستان جاورده ی  بخش چاروسا افتتاح شد.

به گزارش ریواس جنوب، صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی غافلگیر کننده این پروژه مهم را پوشش رسانه‌ای نداد.

پروژه گازرسانی به چاروسا که سالهاست در مجلس ها و دولت های مختلف همانند یک هواپیما به هوا پرواز می کرد اما هیچ گاه به زمین نمی نشست، با رفتن عدل هاشمی به مجلس و پیگیری‌های شبانه‌روزی وی که از نفوذ خود به عنوان عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی استفاده کرد و همراهی و پشتیبانی فرماندار کهگیلویه نهایتا در دولت تدبیر و امید افتتاح شد اما در کمال ناباوری صدا و سیما تا این لحظه هیچگونه اشاره به این افتتاح بزرگ نداشته است. 

عدم پوشش رسانه‌ای صدا و سیما باعث شد تا شائبه محرومیت کهگیلویه و به طور خاص چاروسا در برنامه‌های صدا و سیما مشهود تر از قبل شود. این برنامه که از استان نیز فراتر بود و با حضور رئیس کمیسیون انرژی مجلس، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده شهرستان کهگیلویه، فرماندار و جمع زیادی از مدیران کل و مدیران محلی برگزار شد، انتظار پخش از شبکه استانی دنا می‌رفت اما حتی در قسمت اخبار کوتاه اخبار شبکه دنا هیچ جایی نداشت تا تبعیض و بی عدالتی در پخش برنامه های افتتاح شده در دهه فجر در دولت تدبیر امید توسط نمایندگان استان برای بینندگان شبکه استانی دنا به یک سوال مبدل شود.

 این پروژه که از وعده های انتخاباتی هاشمی و بقول سردار از منتها آرزوهای خود بوده است تا آنجا مهم بود که سردار هاشمی در موقع افتتاح آن حدود یک دقیقه دست های خود را به نشانه شکر گذاری از خداوند بالا برده و این افتتاح را افتخار بزرگی برای خود و استان کهگیلویه و بویراحمد دانست.

اکنون باید دید که علت این عدم پوشش رسانه ای این خدمت مهم و تاریخی توسط صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد، چاروسای گمنام و محروم بوده یا اجحاف در حق کارهای انجام گرفته ولی گفته نشده ی عدل هاشمی پور و دولت تدبیر و امید بوده است! 

انتهای پیام: عظیم بنام