پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

آزمون استخدام نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بی‌تدبیری محرز مسئولان مرتبط، نیمه‌تمام شد؛ شرکت کنندگان در این آزمون معتقدند سؤالات بخش تخصصی از قبل باز شده و مرتبط با رشته‌ها نیز نبوده است؛ این سؤالات در برخی رشته‌ها نیز اصلا آماده نبود و در برخی رشته‌ها با تأخیر یک ساعته آماده توزیع شدند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، حدود ۳ هزار جوان تحصیل کرده بیکار به امید استخدام شرکتی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از ماه‌ها قبل خود را آماده کردند و صبح امروز در محل برگزاری آزمون حاضر شدند اما بر اساس اطلاعات و مشاهدات خبرنگار ما سؤالات این آزمون از قبل “لو” رفته بود و برگزارکنندگان این آزمون نتوانستند این موضوع را از شرکت‌کنندگان مخفی کنند و همین موضوع هم موجب اعتراض گسترده شرکت‌کنندگان و لغو این آزمون استخدامی شد.

یکی از معترضین به ریواس جنوب گفت که در برخی رشته‌ها، سؤالات جابجا شده و در برخی رشته‌ها نیز سؤالات تخصصی آماده نبودند و در برخی نیز با تأخیر چند ساعته آماده توزیع بین داوطلبین شدند.

این آزمون با اعتراض گسترده متقاضیان، نیمه‌تمام شد و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی با سردرگمی و دستپاچگی، پاسخی به داوطلبین نداشتند؛ تصمیمی برای سرنوشت این آزمون اتخاذ نشده است.

قرار بود ۱۸۲ نفر در قالب نیروی شرکتی جذب مراکز بهداشتی و درمانی حاشیه شهرها شوند.

این وضعیت زننده هم در دانشگاه یاسوج محل برگزاری آزمون استخدامی بانوان و هم در دانشگاه آزاد محل برگزاری آزمون استخدامی آقایان وجود داشت.

انتهای پیام/ک-ب