پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

شرکت برق منطقه‌ای فارس در بین شرکت‌های برق منطقه‌ای سراسر کشور موفق به کسب رتبه اول شد.

 به گزارش ریواس جنوب، دفتر روایط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس با انتشار نتایج ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵ (جشنواره شهید رجایی)، این خبر را اعلام کرده است.

بر پایه این خبر، طی مراسمی با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو، با اهداء لوح تقدیر به عبدالعزیز کریمی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس، از تلاش مجموعه‌ی همکاران این شرکت تقدیر شد.

در بخشی از لوح اهدایی وزیر نیرو آمده است: با توجه به اینکه نتیجه تلاش‌های همه‌جانبه آن شرکت در تحقق برنامه‌ها و اهداف سالانه منجر به کسب عنوان دستگاه استانی برتر در سطح دستگاهی جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۵گردیده است، از اهتمام مدیران و کارکنان آن شرکت قدردانی نموده و توفیق روزافزون تمامی خدمتگزاران توانا و صدیق صنعت برق در ارتقای کمی و کیفی خدمت‌رسانی به مردم شریف کشورمان را از خداوند متعال خواستارم.

از نکات قابل توجه در عملکرد شرکت برق منطقه‌ای فارس این است که در سال‌های اخیر در جشنواره شهید رجایی همواره عنوان دستگاه استانی برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان فارس را به خود اختصاص می‌داد و این بار توانست حائز مقام برتر در بین شرکت‌های برق منطقه‌ای کشور شود.

انتهای پیام/ سجاد بنام