پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

قرارداد حمل مصالح با الاغ و حمل خاک با چهارپا، ۲۳۸ میلیون تومان! این محتوای خبری عجیب و شاید غیرقابل باور مربوط به سال گذشته است که امروز از زبان یک عضو شورای اسلامی شیراز افشا شد.

پارک کوهستانی ۵۸۰ هکتاری دراک شیراز

 به گزارش ریواس جنوب، مهدی جاجتی عضو شورای شهر شیراز، تصویر چند قرارداد بحث‌برانگیز دیگر از شورا و شهرداری این شهر را در دوره‌ی پیشین منتشر کرد.

مطابق قراردادهایی که یک نسخه از آن در اختیار ریواس جنوب قرار گرفت، برای به‌کار گیری تعدادی الاغ و چهارپا در پروژه پارک کوهستانی دراک شیراز دو قرارداد به ارزش تقریبی ۲۳۸ میلیون تومان به امضای علیرضا پاک‌فطرت شهردار سابق شیراز رسید.

بر مبنای قرارداد نخست، برای به‌کارگیری چهار رأس الاغ به مدت ۲۳ روز به منظور انتقال مصالح در این پروژه، بیش از ۴۳ میلیون تومان هزینه در نظر گرفته شد؛ یعنی به ازای هر الاغ حدود ۱۱ میلیون تومان فقط برای ۲۳ روز!

در قرارداد دوم نیز برای بارگیری و حمل خاک از درون پارک به ارتفاعات و تسطیح خاک در چاهک‌های ارتفاعات، بالغ بر ۱۹۴ میلیون تومان تخصیص یافت.

تصویر قراردادهای مربوط به به‌کارگیری این حیوانات نجومی و خوش‌شانس را که به امضای شهردار وقت و تعدادی دیگر از مسئولان ارشد شهرداری رسیده است، مشاهده می‌کنید.

گفتنی است نام شخص طرف قرارداد، با هدف رعایت حقوق این شهروند مخدوش شده است.

ریواس جنوب، آماده‌ی دریافت و انتشار پاسخ مسئولان وقت شهرداری شیراز است.

انتهای پیام/ سجاد بنام