پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در حکم رئیس جدید دانشگاه یاسوج که دو روز پیش به این مسئولیت رسید، حاجت موسوی از نیروهای قدیمی و صاحب نفوذ این دانشگاه از مسئولیت مهم حوزه ریاست کنار گذاشته شد و علی‌ایلون کشکولی به جای وی منصوب شد؛ موسوی هم سرپرست روابط عمومی این دانشگاه شد که پیش از این همزمان حوزه ریاست و روابط عمومی را با هم اداره می‌کرد.

 

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج در حالی که برخی رسانه‌ها از برکناری مسئول حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه یاسوج خبر داده بودند اما  احمد عریان رئیس دانشگاه یاسوج در این زمینه به خبرنگاران گفت:  پیش از این، مسئول روابط عمومى و رییس دفتر حوزه ریاست دانشگاه توسط یک نفر مدیریت می‌شد که به دید من این دو جایگاه مهم با مسئولیت‌های مهمی که دارند، با یک نفر قابل اداره شدن نیست.

عریان احمد

رئیس دانشگاه یاسوج افزود: بر این اساس تصمیم گرفتم تا فرد دیگری را برای حوزه ریاست منصوب کنم و مدیر قبلی نیز در روابط عمومی خدمت کند.

وی با اشاره به اینکه پست حوزه ریاست در نمودار سازمانى دانشگاه یاسوج مى بایستى توسط یک عضو هیات علمى اداره شود، ابراز داشت: لازم است روابط عمومى متمرکز تر و تخصصى تر روى ارتباط دانشگاه و جامعه تمرکز نماید.

علی ایلون کشکولى استادیار بخش ریاضى است و  مسئولیت‌های مهمی از جمله معاونت اداری و مالی دانشگاه یاسوج را در کارنامه خود داشت.

موسوی در افکار عمومی از نیروهایی مورد حمایت دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

این اقدام احمد عریان، می‌تواند به نوعی توجه ویژه به حوزه اطلاع‌رسانی و رسانه باشد و از سوی دیگر نوعی تابوشکنی و تغییر برخی نیروها به منظور تغییر رویه‌ها و مسیر جدید این دانشگاه تعبیر شود.

انتهای پیام/ د