پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

زهرا شرافتی، نامزد دور قبل شوراهای اسلامی گچساران در  یاداشتی با نام بردن از خدمات غلامرضا تاجگردون به شهرستان گچساران نوشته است، نباید فرصت طلایی داشتن چنین وکیلی با برخی منافع زودگذر و دشمنی‌ها را از مردم گرفته شوند.

به گزارشریواس جنوب از یاسوج، زهرا شرافتی در این یادداشت نوشته است؛

شرافتی زهرا

همانگونه که مستحضرید سالهای متمادی گچساران با تبعیض و فقر و بدبختی و فلاکت روبرو بوده است تقریبا ۸ سال گذشته را به یاد می‌آورم و شهرمان را که تنها دارایی از پروژه های عمرانی اش یک زیر گذر نیمه کاره و متاسفانه متوقف شده تنها دارایی این دیار بود و با انتخابات مجلس نهم و حضور دکتر تاجگردون در عبای نمایندگی جانی دوباره در کالبد این شهره نفتی و البته بام نفتی محروم کشورم دمیدن گرفت و حق مردم مظلوم این شهر که سالها دود و دم و گاز و گرمای سوزان را به جان خریده بودن ادا شد .

کم کم فرزندان این حوزه پس از سالها در مرکز استان به عنوان مدیر کل و مدیران میانی به کار گماشته شدند و توانستند حقی از این شهره نفت خیز ادا نمایند سخن من با مردم و مسولان آن موقع و امروز هست که بیاد بیاورید وضعیت اسفناک شهرمان را امروزه به برکت حضور دکتر تاجگردون شاهد حجم عظیمی عمران و سازندگی در تمامی زمینه ها هستیم.

به راستی به دور از غرض ورزی و کینه توزی شرایط امروز و دیروز این منطقه را شهادت دهیم ، جاده های هر ۴سوی این شهر در حال تبدیل شدن به بزرگراه هستند جاده های فرعی نیز به گونه ای ، انواع زمین ورزشی و سالن در گوشه گوشه ی این شهر در حال ساخت یا افتتاح میباشد ابیاری زمینهای کشاورزی با مقیاس و عددهای بسیار بزرگ در حال انجام است، خیابان بلادیان به عنوان پایلوت کشوری در حال تعمیر و زیبا سازی است هر گوشه این دیار در حال عمران و ابادیست به گونه ای که زبانزد همه مسولان کشوری و استانی شده است و گچساران نامی فراتر از استان محروم ما در حال پیشرفت میباشد.

به راستی شهرمان به عنوان کارگاه بزرگ عمرانی در حال پیشرفت و پوست اندازی میباشد، در شرایط رکود و تحریمهای فلج کننده هیچ پروژه ای متوقف نشده است، همه اینها از برکات نماینده ای پر تلاش و خستگی ناپذیر شهرمان دکتر تاجگردون است. قرار نیست همه فرزندان و عزیزانمان در عرض یکسال صاحب شغل شوند بیایید آینده خودمان و فرزندانمان را در نظر بگیریم نه الان خودمان را ….

به راستی تمامی شهرهای ایران ارزوی چنین نماینده ای را دارند، پس فرصت ها همیشگی نیست فرصت سوزی نکنیم و با دشمنان و کینه توزان و خود بینان همراه نشویم و گوشه ای از این همه خدمت را ارج نهیم و یک خسته نباشید خشک و خالی عرض نماییم و با حمایت تمام قد و همه جانبه از ایشان همراه و همصدا شویم و مانع غرض ورزان و کینه توزان شویم.

به راستی خیلیها به دنبال منافع شخصی خود هستند و دکتر تاجگردون باید بدانند در منصب ریاست جمهوری هم که باشند همیشه عده ای موافق و عده ای مخالف وجود دارد پس نباید از این مسیر توسعه خارج شوند .
با ارزوی توفیق و سلامتی روز افزون برای ایشان و همه زحمت کشان برای این دیار .

زهرا شرافتی

انتهای پیام/د