پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بعد از پخش کلیپی در فضای مجازی که یک معلم ادعا کرده بود،مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد لباس‌های دست دوم و کهنه را برای دانش‌آموزانش فرستاده و به مردم توهین کرده است، دبیر اجرایی تشکل نهضت سبز زاگرس که در امورات “خیر” و نوع‌دوستانه فعالیت دارد، تأیید کرد که این کمک‌ها ارتباطی به آموزش و پرورش نداشته است.

نهضت سبز زاگرس

امید سجادیان، دبیر اجرایی نهضت سبز زاگرس که در کارهای خیر و خداپسندانه و همچنین زمینه های فرهنگی و محیط زیستی فعالیت دارد در گفت و گو با ریواس جنوب ادعای اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و مدیران آن را تایید کرد و گفت که در روزی که مدیرکل آموزش در منطقه سیلاب و کلوار بودند از آنجا که ما وسیله نقلیه مناسب آن مناطق نداشتیم از آنها درخواست کردیم تا محموله های حاوی کمک به مردم این مناطق را با خودروهای آنان حمل کنیم که آنها هم موافقت کردند.

سجادیان ضمن تشکر از همکاری آموزش و پرورش توضیح داد که این هدیه ها هیچ ارتباطی به این اداره کل نداشته است.
او گفت که تعجب می کنم برخی به این راحتی و بدون تحقیق با آبروی افراد بازی میکنند و حتی افراد نیکوکار را نیز برای ادامه این مسیر انسانی، بی انگیزه میکنند.

سجادیان ادامه داد که این کمک ها را از یک تشکل خیر در تهران دریافت کرده و در این دو سال کمک هایی شامل نوشت افزار، کیف و کفش و بخشی هم لباس به بیش از ۱۰۰۰ دانش آموز تحویل داده است.

او تایید کرد که برخی از پوشاک های موجود در این محموله دست دوم بودند و به علت حجم زیاد آنها برخی از این بارها قبل از توزیع چک نشده بودند.

پیش از این، مسئولان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به پخش کلیپی که معلمی در آن ادعا می‌کرد که مدیرکل آموزش و پرورش برای دانش آموزان لباس‌های کهنه، هدیه آورد گفته بودندکهای هدایا را یک موسسه خیریه توزیع کرده و ارتباطی با آموزش و پرورش نداشته است. {اینجا کلیک کنید}

انتهای پیام/بنام-ک