پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ایجاد اشتغال پایدار و موفق برای مددجویان امری ضروری است و کمیته امداد در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده و باید این روند تداوم یابد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از سایت خبری کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد و شورای مدیران این نهاد در سالروز تأسیس کمیته امداد با استاندار این استان دیدار کردند.

علی احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک سالروز تأسیس کمیته امداد گفت: امام خمینی میراث متعددی از عزت و آزادگی برای ملت ایران به‌جا گذاشت و کمیته امداد یکی از ارزنده‌ترین و ماندگارترین یادگارهای امام راحل(ره) است.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد با تمام مشکلات در طول چهار دهه خدمت صادقانه به جامعه هدف توانسته اقدامات خوبی در زمینه محرومیت‌زدایی ارائه دهد، افزود: امروز با تلاش‌های متعدد کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد آمار جامعه تحت پوشش از ۱۴ درصد به ده درصد کاهش پیداکرده و باید تلاش کنیم روزی برسد که همه مددجویان توانمند شده و فعالیت‌های کمیته امداد در زمینه ارائه خدمات فرهنگی و بهبود قابلیت‌های علمی فرزندان استان به کار گرفته شود.

احمدی با بیان اینکه ایجاد اشتغال موفق و پایدار برای مددجویان ضروری است افزود: : کمیته امداد در زمینه اشتغال پایدار اقدامات خوبی انجام داده و در این زمینه حمایت های لازم اعمال می شود و تلاش می‌کنیم که در برنامه‌ریزی‌ها کمیته امداد در اولویت باشد.

وی بابیان اینکه باید با اعطای فرصت‌های برابر فرزندانمان را در مسیری هدایت کنیم که نیازمند مسائل مادی نباشند و بااستعداد و هوش خود برای کشور افتخارآفرین باشند اظهار کرد: اقدامات کمیته امداد در همه زمینه‌ها ازجمله علمی و فرهنگی، هزینه‌های درمانی، طرح تغذیه کودکان زیر پنج سال و زنان باردار و شیرده و سایر موارد بسیار خوب و مثمر ثمر است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه با بستری که کمیته امداد فراهم کرده بسیاری از نخبگان جامعه ماکسانی هستند که با حمایت‌های این نهاد به مقام و اعتبار رسیده‌اند تأکید کرد: همه باید کمک کنیم تا بتوانیم خانواده‌های نیازمند را به نقطه‌ای برسانیم که از فکر و توانایی‌های آن‌ها استفاده شود که خود مدیر اقتصادی خانواده شوند و از این فرصت ایجادشده استفاده کنند.

شایسته ذکر است در پایان این دیدار از کتاب «ماه چهارمه» زندگی‌نامه تنها امدادگر شهید استان شهید سید قادر خیراندیش که با همکاری کمیته امداد و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به چاپ رسیده است با حضور خانواده شهید رونمایی و از همسر شهید تجلیل شد.

انتهای پیام