پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نشست اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ با محوریت محمود منطقیان برگزار شد.

نشست هم اندیشی اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ با حضور محمود منطقیان ،برخی مدیران، تعدادی از اعضای شورای شهر شهرهای کهگیلویه بزرگ،چهره ها و تعدادی از ریش سفیدان جریان اصلاحات،برخی جوان و رسانه های اصلاحات برگزار شد.

به گزارش ریواس جنوب ، محمود منطقیان چهره شاخص اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ در این نشست به تبین مهم ترین برنامه ها و رویکرد کلی جریان اصلاحات در کهگیلویه پرداخت.

منطقیان ضمن گرامی داشت یاد وخاطره قربانیان حادثه سقوط هواپیما و تسلیت به بازماندگان ازنبود فرهنگ عذرخواهی در بین مسئولان انتقاد کرد.

چهره شاخص اصلاح طلبان با انتقاد از برخی بداخلاقی ها در فضای مجازی گفت : حقیقتا فضای مجازی نعمت بزرگی است که در اختیار بشر قرار گرفته و می توان از آن استفاده درست وبه جا کرد ولی مشاهده می شود گاهی حرف ها،صحبت ها و تهمت های رواج داده می شود و عده ای بدون مطالعه و بررسی صحت و سقم آن اقدام به انتشار ان می کنند .

وی نقد و خویشتن داری را دو عنصر مهم اخلاقی، اجتماعی دانست و گفت : اشکالات را بپرسیم تحقیق کنیم و بی دلیل به کسی تهمت ناروا نزینم و بدانیم نقد گوهر اصیلی است که جوامع بشری پیشرفته آن را در وجود خود وجامعه نهادینه کردند که البته باید نقد از روی مطالعه و تحقیق باشد.

منطقیان در ادامه به بحث اختلافات قدیمی جریان اصلاحات در کهگیلویه بزرگ اشاره کرد و گفت : به طیف بندی و شخص محوری معتقد نیستم و اساس کار سیاسی را،حاکمیت خرد جمعی میدانم.در ارتباط با اختلاف بنده با دوست و هم فکر بزرگوارم آقای لاهوتی، حاضرم با حضور بزرگان،جوانان و اصحاب رسانه،به آن پرداخته شود و قضاوت را به مردم و افکار عمومی واگذار کنیم.

منطقیان با انتقاد شدید از کسانی که وی را به قوم گرایی متهم کردند گفت : خدای خود را شاهد بگیرید و نگاه کنید کدام یک از وابستگان قومی بنده در جایی مسئولیت گرفتند ؟ برای کدام یک از وابستگان و نزدیکان فامیلی خودم رایزنی کردم.انصاف داشته باشید و بدانید بنده جز مدت محدود ۴ماهه هیچگاه در عمر سیاسی و کاری خود مسئولیتی نداشتم و بر خلاف خیلی از بزرگان جریان اصلاحات در استان و شهرستان که بواسطه همین جریان مدیریت گرفتند و حتی نماینده مجلس شدند،در دهدشت،ماندم و یقین بدانید بعد از این نیز در کنار مردم شهر ودیارم خواهم ماند.

منطقیان در ادامه به بحث مهم انتخابات ۷اسفند مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت : ساختار و عملکرد مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه،در ادامه مسیر،دچار انحرافاتی جدی شد که ترجیح دادم سکوت را برگزینم.

منطقیان در مورد عملکرد استاندار جدید کهگیلویه وبویر احمد گفت : صراحتا عرض میکنم حمایت ما از استاندار،به تبع حمایت قاطعانه ما از دولت تدبیر وامید ادامه دارد و از اقدامات دکتر احمدی تا جایی که بر اساس قانون،حقوق مردم و رفع نیازهای مادی و معنوی مردم باشد حمایت می کنیم اما معتقدم،استاندار می تواند از پتانسیل و توانمندی اجتماعی جریان ما در راستای خدمت به مردم استفاده کند زیرا جریان ما دارای پایگاه مردمی بالایی است و گواه روشن آن موفقیت در انتخابات ریاست جمهوری در کهگیلویه و چرام و همین طور پیروزی در انتخابات شورای شهر در دهدشت وچرام و انتخاب شهرداران این شهر هاست.

وی ادامه داد ؛ تاکید میکنم همان گونه که در کارزار انتخابات ریاست جمهوری شبانه روز در کنار ستاد دکتر روحانی بنده وهمه جریان برای پیروزی دولت فعلی تلاش کردیم و همان گونه که در دو شهرستان کهگیلویه و چرام مسئولان ستاد از نزدیکان ما بوده و الحمدالله نتیجه هم نتیجه امید بخش و روشنی بود،از دولت فعلی و استاندار محترم و تیم اداری وی تا جائی که حقوق مردم محترم شمرده شوند یقینا حمایت می کنیم.

صبح خرد/