پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در جلسه امروز ۲۰ اسفند خطاب به سلطانی فر وزیر ورزش گفت: پروژه های ورزشی حوزه کهگیلویه بزرگ نیمه تمام رها شده اند و ورزش کهگیلویه بزرگ نیازمند توجه و مساعدت ویژه است.

به گزارش ریواس جنوب؛ عدل هاشمی پور خطاب به وزیر ورزش و جوانان بخشی از موارد و مشکلات حوزه ورزش شهرستانهای ۴ گانه را یادآور شد و گفت : به دلیل نبود اعتبار کافی در جهت توسعه ورزش شهرستانهای حوزه انتخابیه، به خیرین متوسل و تقاضای مساعدت نموده ایم که متاسفانه بروکراسی و پیچ و خم های اداری موجب یاس و دلسردی آنان شده است.

هاشمی پور در خصوص کم توجهی به پروژه های ورزشی افزود: پروژه های نیمه تمام ورزشی در حوزه انتخابیه اینجانب به دلیل بی توجهی مسئولان همچنان به حال خود رها شده و افرادی در قالب های مختلف بکارگیری شده اند که پس از ماه ها هنوز حقوقی دریافت ننموده و حتی بیمه آنان پرداخت نشده است.

سردار هاشمی پور هیئت های ورزشی شهرستان را نیازمند توجه و مساعدت مالی دانست و عنوان کرد: دهستان های متعددی با جمعیت بالا در حوزه انتخابیه وجود دارند که علیرغم جوانان ورزشکار زیاد و حتی چندین تیم فوتبال محلی اما متاسفانه فاقد زمین مناسب می باشند که توجه جدی وزیر محترم را در توسعه زیر ساخت ورزشی خواهانم.

سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از تلاش های نماینده کهگیلویه در جذب خیرین گفت: با برنامه ریزی مناسب در صدد رفع مشکل مطروحه هستیم و ضمن حمایت مالی از هیئت های ورزشی ۵ چمن مصنوعی برای دهستان های با جمعیت بالاتر اختصاص می دهیم.