پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یکی از فرهنگیان بهمئی در جذب اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات از بانک ملی استان خوزستان برای فرهنگیان شهرستان بهمئی اقدام جالبی کرد.

به گزارش ریواس جنوب، در پی اعطای تسهیلات بانک ملی استان خوزستان به تمام فرهنگیان خود جهت رفاه حال بیشتر فرهنگیان در یک اقدام جالب یکی از فرهنگیان شهرستان بهمئی به نام آقای امین روانان با پیگیری ها و رایزنی های مسّرانه ی خود با مدیر عامل و معاون امور شعب استان خوزستان توانست بخشی از این تسهیلات را که در بانک های ملی استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کمبود منابع وجود ندارد و فرهنگیان این استان نمی توانند از این تسهیلات بهره مند شوند را برای فرهنگیان بهمیی جذب و مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از این تسهیلات از طریق بانکهای ملی شعبه بهبهان به فرهنگیان شهرستان بهمئی اعطا می شود .

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل بانک ملی و مدیر شعب استان خوزستان جناب آقای انصاری در این باره افزودند: این مقدار تسهیلات به فرهنگیان شهرستان بهمئی تا سقف مبلغ ۵۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۵ ساله و با سود ۱۸ درصد و آنی بدون سپرده گذاری اعطا می شود .

وی گفت : اعطای این تسهیلات توسط اداره اموزش و پرورش شهرستان بهمیی به فرهنگیان عزیز داده خواهد شد که تا اخر هفته بخشی از این اعتبار پرداخت می گردد.

ایشان در ادامه افزودند : در جلسه ای که با حضور مدیر حوزه بهبهان و معاونت پشتیبانی اداره اموزش و پرورش بهمیی و حراست این اداره برگزار شد طبق توافق به عمل آمده برای ضمانت این وام‌ها از فرهنگیان شهرستان بهمئی استفاده میشود ونیازی به ضمانت از حوزه خوزستان نیست و این تسهیلات از حقوق آنها کسر خواهد شد .

وی گفت: تا پایان امسال یک میلیار تسهیلات به فرهنگیان عزیز پرداخت می گردد و باقیمانده تسهیلات در سال ۹۷ اعطا می شود .

وی در پایان از مجموعه بانک ملی استان خوزستان و مدیر امور شعب استان جناب اقای انصاری که تلاشهای زیادی برای اعطای این تسهیلات انجام داد و مدیر حوزه بهبهان جناب اقای حقیقی که ایشان هم کمک بسیار بزرگی به منطقه ما کردند و همچنین تلاشهای شبانه روزی مدیریت اموزش و پرورش شهرستان بهمیی و معاونت پشتیبانی و مسئول مالی و حراست این اداره تقدیر و تشکر می نماییم .

جا دارد از مدیریت بانک ملی استان کهگیلویه و بویر احمد و ریاست بانک ملی شهرستان بهمیی که تلاشهای زیادی جهت همکاری و تسهیل در پرداخت تسهیلات نمودند تقدیر و تشکر نمایم.