پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس بیمارستان شهدای گمنام یاسوج از کسب رتبه دوم این بیمارستان در بین بیمارستان های سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب؛ فرشید صادقی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت در رتبه بندی سالانه سازمان تامین اجتماعی کشور برای سال ۹۵، بیمارستان شهدای گمنام یاسوج در بین ۶۹ بیمارستان این سازمان در سراسر کشور رتبه دوم را به دست آورد.

صادقی افزود: بر اساس این رتبه بندی بیمارستان شهدای گمنام یاسوج در بین بیمارستان های هم طبقه از لحاظ تعداد تخت رتبه اول را کسب کرده است.

رئیس بیمارستان شهدای گمنام یاسوج در ادامه گفت: این بیمارستان با ۶۴ تخت فعال خدمات گسترده خود را به دارندگان بیمه تامین اجتماعی و نیروهای مسلح ارائه می‌دهد.

وی این را هم اضافه کرد که در بیمارستان شهدای گمنام یاسوج پذیرش بیمار آزاد هم صورت می گیرد.

صادقی همچنین خدمات را برای دارندگان بیمه تامین اجتماعی رایگان و برای نیروهای مسلح نزدیک به رایگان اعلام کرد.

این پزشک متخصص از حضور فعال بیش از ۳۵ پزشک در بیمارستان تحت نظارتش سخن به میان آورد و اضافه کرد که از این تعداد ۳۰ پزشک متخصص بخش های مختلف می باشند.

آن گونه که دکتر صادقی بیان داشت؛ بخش های داخلی، جراحی، کودکان، زنان، جراحی کلیه، گوش و حلق و بینی، جراحی مغز و اعصاب و زایشگاه در این بیمارستان با امکانات نرم افزاری و سخت افزاری قابل قبولی فعال هستند.

پایگاه خبری ریواس جنوب این موفقیت را به مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه به مدیریت و پرسنل بیمارستان شهدای گمنام یاسوج تبریک می‌گوید.

انتهای گزارش/ب