پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

اخرین برنامه نود در سال ۹۶ دوشنبه شب به روی انتن شبکه سه رفت.
نوذر رود نیل داور گچسارانی بعنوان کارشناس داوری برای دو بازی بصورت تلفنی مهمان این برنامه بود که با پاسخ های خود برای لحظاتی باعث خنده عادل فردوسی پور شده است.

رودنیل را که همه بعنوان یک کارشناس کهگیلویه و بویراحمدی می شناسند در اغاز تماس تلفنی خود و در توضیحاتی که اصلا لزومی نداشت گفته که من گچساران نیستم و ۷ ماه هست که از آن شهر به دلایلی به اصفهان آمدم.
جا داشت رودنیل همانند چهره های دیگر شهرها که وقتی در برنامه ای حضور پیدا میکنند سعی می کنند اسم شهر خود را بزرگ جلوه دهند به ترک شهر گچساران آنهم بی دلیل، اشاره نمی کرد.

اما رود نیل در برنامه دیشب اشتباه دیگری نیز داشت.
وقتی که فردوسی پور نام شهر کمک داور بازی فولاد و استقلال خوزستان را نداست و از رودنیل سوال کرد که این داور کرمانی هست؟ رودنیل در جوابی ناآگاهانه و بدون شناخت از این داور گفت که بله این داور کرمانیست که فروسی پور متوجه شد که رودنیل شناختی از این داور نداشت به او گفته که شانسی جواب دادید و رودنیل گفت که براساس اسمش گفتم شاید کرمانی باشد.
جمله پایانی رودنیل که گفته روز شما بخیر باشد فردوسی پور با خنده ای طولانی خطاب به رودنیل گفته اگر قابل بدانی الان ساعت دو است و مردم احتمالا خواب هستند و فکر کنم شما هم خواب بودید.