پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در یادداشتی اعلام کرده است که هیچ بلاتکیفی مدیریتی در این سازمان وجود ندارد و امورات مرتبط با بخش کشاورزی به روال عادی خود در جریان است.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی باارسال یادداشتی به مطلب منتشر شده با عنوان ” بلاتکلیفی مدیریتی در عریض ترین سازمان کهگیلویه و بویراحمد” در برخی رسانه‌ها، نوشته است؛ ضمن قدردانی از زحمات شما خبرنگاران زحمت کش در سنگر اطلاع رسانی و بیان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم، خواهشمند است این توضیحات را برای روشن شدن افکار عمومی منتشر کنید.

بعد از ارتقای رئیس سابق جهاد کشاورزی و انتصاب وی به عنوان معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، با حکم وزیر جهاد کشاورزی آقای علیرضا رستگار به عنوان سرپرست این سازمان نه تنها هیچ گونه بلاتکلیفی وجود ندارد بلکه همه امورات طبق روال معمول در جریان بوده و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اقتدار کامل برای تحقق کامل همه اهداف والای بخش کشاورزی تلاش می کند و در این راه دشوار به کمک رسانه ها، بهره برداران و کشاورزان و همه همکاران خدمت گذار خود، موانع موجود را برطرف خواهد کرد.

لذا تاکید می شود از آنجا که انتصاب سرپرست در هر سازمانی یک روال عادی اداری است، هیچ بلاتکلیفی در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد و امورات بخش با انگیزه و جدیت پیگیری می شوند.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/د