پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای نخستین بار روش های نوین مالی در این شرکت به کار گرفته شد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد مسعود مرادیان معاون مهندسی و توسعه شررکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: طی سه سال اخیر و با برنامه‌ریزی های صورت گرفته برای اولین بار در استان در حوزه تامین منابع مالی و اعتباری اقدمات موثری صورت گرفت.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه افزود: استفاده از اوراق مشارکت برای تامین منابع مالی در اجرای پروژه ها از جمله این اقدامات بود.

مرادیان با اشاره به استفاده از اسناد خزانه اسلامی برای تامین منابع مالی برای اجرای پروژه ها عنوان کرد: از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه استفاده از روش فاینانس جاری برای تامین منابع مالی در اجرای پروژه‌ها است.
وی گفت: از دیگر فعالیت های موثر در حوزه تامین منایع مالی که برای اولین با صورت گرفت استفاده از فرایند ماده ۱۱ یا مشارکت مشترکین برای تامین منابع مالی در اجرای پروژه‌ها بود که به نوبه خود باعث افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان و توسعه زیرساخت ها خواهد شد.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد استفاده از تبصره ۳ قانون مصوب مجلس شورای اسلامی برای همه شهرهای استان و ماده ۷ مصوب شورای اقتصاد برای ۸ شهر بزرگتر استان جهت تامین منابع مالی برای اجرای پروژه‌هاو هزینه های بازسازی ونگهداری تاسیسات را از دیگر اقدامات آبفای استان برای اولین بار شرکت آب و فاضلاب استان طی سه سال اخیر عنوان کرد.

انتهای پیام/ د