پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس آموزش و پرورش چاروسا به مناسبت درگذشت مرحوم حاج هاشم خسرونژاد همکارفرهنگی شاغل در آموزش و پرورش چاروسا پیام تسلیتی صادرکردند.
به گزارش ریواس جنوب متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
“کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام”

خبر اندوه بار درگذشت همکار عزیزمان مرحوم هاشم خسرونژاد موجبات تأثر و اندوه فراوان اینجانب و همکاران فرهنگی گردید .

وقوع این حادثه دلخراش علاوه بر خانواده مکرم آن مرحوم ، قلب خانواده بزرگ فرهنگیان و مردم فرهنگ دوست را جریحه دار کرده است ،باشد که روح بلند این عزیز از دست رفته در بارگاه امن الهی و در جوار رحمتش جاودان بیاساید و صبر و شکیبایی نصیب بازماندگان داغدارش نماید .
اینجانب به سهم خود این اتفاق دلخراش را به جامعه فرهنگیان ، دانش آموزان و خصوصاً فرهنگیان منطقه چاروسا به ویژه خانواده محترم این همکار عزیز صمیمانه تسلیت گفته ، سربلندی و صبوری همگان را از خداوند متعال خواستارم .

محمد شکوهی
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه چاروسا

__________________________________________________

همچنین مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت درگذشت مرحوم خسرونژاد پیام تسلیتی صادرکردندکه متن پیام به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله وانا الیه راجعون
خانواده محترم خسرونژاد
خدمتگزاری در عرصه تعلیم وتربیت توفیقی الهی است که نصیب باغبانان بوستان ادب یعنی معلمان شده است.
با اندوه وتأثر فراوان باخبر شدیم به اقتضای مشّیت خداوندی؛خانواده فرهنگیان استان محفلشان سرد وغم جانکاهی را متحمل شدند.
عروج همکار عزیزمان حاج هاشم خسرونژاد که زیباترین لحظات عمر خود را در مسیر خدمت به جامعه دانش آموزی سپری و اینک عالم فانی را ترک ودرماتم واندوهی جانکاه وطاقت فرسا برای بازماندگان به دیار باقی شتافت.
مصیبت بزرگ عرصه تعلیم وتربیت مرحوم حاج هاشم خسرونژاد را به خانواده محترم؛بستگان-جامعه فرهنگی ودانش آموزی بویژه مردم شریف وقدر شناس شهرستان کهگیلویه بویژه(منطقه چاروسا)تسلیت عرض نموده واز خداوند منان برای آن مرحوم غفران الهی وبرای بازماندگان صبر عظیم خواهانم.

هادی زارع پور
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد

به گزارش ریواس جنوب مرحوم خسرونژاد جانباز جنگ تحمیلی و از معلمان فعال و دلسوز و باسابقه ی، آموزش و پرورش چاروسا بوده است که بعد از تحمل بیماری روز جمعه دار فانی را وداع گفت.

ریواس جنوب این مصیبت دردناک را به خانواده ی وی و تمامی فرهنگیان و دانش آموزان تسلیت می گوید.