پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در مراسمی با حضور استاندار و بر اساس ارزیابی صورت گرفته مربوط به فعالیت های نماز در سال ۱۳۹۵توسط ستاد اقامه نماز استان ، از تلاشهای اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد، به همین مناسبت در شورای اداری دستگاههای اجرایی این استان که با حضور سید موسی خادمی استاندار برگزار شد، ابراهیم کشاورز مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان مورد تقدیر قرار گرفت. 

در بخشی از تقدیرنامه اهدایی از طرف استاندار و ستاد اقامه نماز آمده است:

ستاد اقامه ی نماز استان با تشکیل هیات های ارزیابی و داوری ، نسبت به ارزیابی فعالیتهای سال ۹۵ کلیه دستگاههای اجرایی استان در امر اقامه و براساس نظرات هیا تها(اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان)را در جهت تحقق توافقنامه و تکالیف و ماموریتهای عمومی مربوط به نماز در سطوح مختلف سازمانی شایسته (تقدیر)میداند لذا از سعی و اهتمام همه مسئولان و دست اندرکاران امر نماز بالاخص همکاری جنابعالی تقدیر و تشکربه عمل می آید. امید است تلاشهای به عمل آمده مرضی خداوند متعال قرار گرفته و در راه ترویج فرهنگ نورانی نماز همواره موفق و موید باشید.

انتهای پیام/د