پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

توزیع برنج تنظیم بازار

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عرضه مرغ منجمد و گوشت منجمد، تخم مرغ در روز نخست سال و در هفته اول اجرای طرح تنظیم بازار، ادامه دارد و نگرانی از بابت ذخیره، تامین و توزیع کالاهای ضروری بازار وجود ندارد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، علیرضا رستگار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توزیع کالاهای مورد نیاز مردم تا تنظیم، تعادل و تامین نیاز بازار ادامه خواهد داشت.

وی افزود: قیمت ها به گونه ای مصوب شدند که در کنار کیفیت قابل قبول محصولات، انگیزه و مطلوبیت لازم برای مصرف کننده را دارند.

رستگار با تاکید بر اینکه بازار را به لحاظ تامین و توزیع کالاهای ضروری رها نمی کنیم، بیان کرد: روزانه بالغ بر ۳۰ تن مرغ منجمد دراستان توزیع می شود.

وی همچنین از توزیع حدود ۲۱۰ تن سیب و پرتقال تا پایان وقت امروز یکم فروردین ۹۶ خبر داد.

رستگار توضیح داد: حدود ۱۰۱ تن سیب درختی و ۱۱۱ تن پرتقال والنسیا در حدود ۵۸ غرفه سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد  در این مدت توزیع شده است و این روند ادامه دارد.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تاکنون در قالب این طرح ۲۴۰ تن برنج و ۴۵ تن تخم مرغ توزیع شده است.

رستگار همچنین تصریح کرد: از نظر ذخیره مرغ منجمد هیچ مشکلی وجود ندارد و به هر میزان که بازار کشش داشته باشد، وارد شبکه توزیع می شود.

طرح تنظیم بازار و توزیع برخی کالاهای پرمصرف از ۲۵ اسفند در بازار کهگیلویه و بویراحمد شروع شده است.

انتهای پیام/ ک_ ب